Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
Czy ktos moze polecic ktoras z tych Ru list:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



@coni przeniosłem twoje posty tutaj, bo tam jest temat o zaproszeniach do plusx. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@mjw
OK,
tak sie wlasnie zastanawialem, gdzie to najlepiej wkleic.
Byc moze lepszym rozwiazaniem bylby Shoutbox?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Można tutaj na spokojnie. Z tej listy testowałem Sharavoz i IlookTV i te drugie to tragedia.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam
Chcę zrobić opłatę na telelevidenie...co polecacie? Chciałbym paypal albo revolut ale chyba ma zablokowane Sad
Odpowiedz
(10-06-2021, 06:36 PM)pikej napisał(a): Chcę zrobić opłatę na telelevidenie...co polecacie? 

Po zalogowaniu na swoje konto, raczej dostrzegasz jakie masz opcje "doładowań"...nie ma potrzeby "polecania", indywidualny wybór na miarę Twoich możliwości/kalkulacji finansowej [Obrazek: g075.gif]


[Obrazek: ZZkj11ll.jpg]

Podziękowali: pikej
Odpowiedz
REKLAMA:



(10-06-2021, 06:53 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(10-06-2021, 06:36 PM)pikej napisał(a): Chcę zrobić opłatę na telelevidenie...co polecacie? 

Po zalogowaniu na swoje konto, raczej dostrzegasz jakie masz opcje "doładowań"...nie ma potrzeby "polecania", indywidualny wybór na miarę Twoich możliwości/kalkulacji finansowej [Obrazek: g075.gif]


[Obrazek: ZZkj11ll.jpg]

Zrobione! Dzięki!
Odpowiedz
[Obrazek: KA02d1ul.jpg]
Odpowiedz
(01-06-2021, 11:42 PM)mjw napisał(a): Można tutaj na spokojnie. Z tej listy testowałem Sharavoz i IlookTV i te drugie to tragedia.
Testowałem IlookTV - wg mnie to tak strasznej tragedii nie ma - masz trochę polskich kanałów, polsat premium, sporo kanałów SKY, jeżeli chcesz obejrzeć KSW - na spokojnie to zrobisz w Match Bojec (sorry nie mam cyrylicy Smile.
Liga angielska dostępna bezproblemowo na Sky lub innych angielskich, z tego co patrzyłem nie przycina więc za 1 $ warto jak najbardziej
Odpowiedz
No proszę, jak bardzo ładnie do zagadnienia podeszło telee [Obrazek: e020.gif]

[Obrazek: HNPe5CMl.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości