Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lista kanałów m3u
(20-10-2021, 03:14 PM)tediszyszon napisał(a): żeby kupić ten z canal+ na promocji

[Obrazek: k045.gif] [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 0gQzV6Ml.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



(20-10-2021, 03:18 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(20-10-2021, 03:14 PM)tediszyszon napisał(a): żeby kupić ten z canal+ na promocji

[Obrazek: k045.gif] [Obrazek: k045.gif]

[Obrazek: 0gQzV6Ml.jpg]
Czyli jednak dobrze celowałem

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
może ktoś rzucić okiem czy archiwum PPV Punchdown 5 działa na teleele? nie wiem czy tylko u mnie jest problem
Odpowiedz
Korzysta ktoś jakiś czas z iptvfree.pro > Jak działa?
Odpowiedz
(23-10-2021, 01:33 PM)koczki napisał(a): może ktoś rzucić okiem czy archiwum PPV Punchdown 5 działa na teleele? nie wiem czy tylko u mnie jest problem
Aby działało musi być epg. A z tego co pamiętam nie robiłem dla tego kanału. Nie mogę go nawet znaleźć w oficjalnej liście dla PL. Co to jest? Wyślij link do niego bez tokena.
Odpowiedz
Cześć, słuchajcie, co się dzieje z iptvizja.com? Naprawdę fajnie działało przez ostatni rok, kupa dobrego VOD po polsku, a teraz zero odpowiedzi z serwerów i zero od właściciela strony... Padło?
Odpowiedz
REKLAMA:



(30-10-2021, 03:58 PM)lary504 napisał(a): Korzysta ktoś jakiś czas z iptvfree.pro > Jak działa?

@somer napisz kilka zdań, użytkujesz prawda?
Odpowiedz
Nie.Prawie wcale nie oglądam telewizji linearnej więc wykupiłem pół roku temu m3u od "mayfrienda" z alle ,chodzi bezproblemowo więc całkowicie mi to wystarcza tym bardziej ,że mogę się łączyć przez VPN co wiekszość dostawców uniemożliwia.Zainstalowałem to jednak koledze a ten się nie skarży ,więc pewnie problemów nie ma.
Odpowiedz
Cześć,

Jaka jest obecnie najlepsza iptv żeby oglądać przez przeglądarke na lapku?
Zależy mi głównie na kanałach sportowych polsat sport premium, eleven itd.
Wiem że są jakieś strony na które ciężko się zarejestrować, wobec tego szukam jakiejś alternatywy odkąd zlikwidowali nc+go...
Odpowiedz
@adrt8v Tak, archiwum działa bez najmniejszych [Obrazek: r010.gif]

[Obrazek: GTFvyhFl.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości