Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VAVOO - niemiecki fork Kodi
#1
VAVOO to niemiecki fork Kodi z własnym buildem(?). Nie testowałem tego gruntownie ale podczas pierwszego uruchomienia trzeba wpisać adres:

vavoo.to



Aplikację można pobrać tutaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W zakładce Live TV jest ponad 100 polskich kanałów nawet w 1080p. 
Jak ktoś będzie mieć chwile to niech zajrzy i napisze o tym. Pewnie to tylko jakieś streamy z testowych kont - nie wiem. 
Są tam też filmy i seriale. Cała skórka jest po niemiecku ale da radę ogarnąć o co chodzi.

[Obrazek: Screenshot_1-8.jpg] [Obrazek: Screenshot_2-9.jpg] [Obrazek: Screenshot_3-9.jpg] [Obrazek: Screenshot_4-9.jpg] [Obrazek: Screenshot_5-6.jpg]

Podziękowali: djemba
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Streamy są z kont "guest" także nie liczcie na darmową telewizję bo w końcu przestają działać. Smile
Odpowiedz
#3
@GalAnonim jak wyciągałem z tego streamy to widziałem wczoraj. Pewnie podziała chwile i trzeba kupić od nich box z buildem albo subskrypcje ale wrzuciłem jako ciekawostkę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Adres IP codziennie się zmienia, ale udało mi się uzyskać adres skąd bierze te streamy. Zacząłem trochę kombinować i chyba mnie zablokowali Sad
Odpowiedz
#5
@NitroFuN    Big Grin

[Obrazek: 4d7.png]

Podziękowali: NitroFuN
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
(11-03-2018, 07:34 PM)NitroFuN napisał(a): Zacząłem trochę kombinować i chyba mnie zablokowali Sad

Use proxy (tor?) Luke!
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Z tego co wiem i czytałem na niemieckich forach działa vavoo na basie torrent a więc bym uważał. Sam nie testowałem ale dużo na ten temat piszą.

Pozdrawiam

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
Odpowiedz
#8
I jak? Korzysta ktoś z tego? Działa? Opłaca się instalować czy już po projekcie? Smile
Odpowiedz
#9
(10-05-2018, 10:02 AM)ssooqq napisał(a): I jak? Korzysta ktoś z tego? Działa? Opłaca się instalować czy już po projekcie? Smile

Już po projekcie chcą kasę już nie pamiętam ile euro ale już się nie poogląda a szkoda obraz był dość przyzwoity

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#10
(11-03-2018, 07:34 PM)NitroFuN napisał(a): Adres IP codziennie się zmienia, ale udało mi się uzyskać adres skąd bierze te streamy. Zacząłem trochę kombinować i chyba mnie zablokowali Sad

HaloU. Jezeli chodzi o stramy  to moja biblioteke. Te serwery sie nie zmieniaja juz od 4-ech miesiecy.

Mozna dostac sie do nich i podmieniajac dane geta ogladac nawet bez blokady. Lecz wydajniejszy jest:

Sam program tez mozna zmienic na wartosc pro, nadpisujac kilka funkcji i blokujac. Mimo czestych aktualizacji nie byli wstanie tego zalatac. Mozna korzystac z wersji pro bez dodatkowych oplat na d.dzisiejszy 4E p.m.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości