Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki TV Box pod Horizon Go
#1
Cześć,

od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu TV Boxa. Jego głównym przeznaczeniem będzie wyświetlanie na wieeelkim, 32 calowym telewizorze, zawartości aplikacji Horizon Go od UPC.

Ważna kwestią jest również cena. Zastanawiałem się nad MECOOL M8S Pro+ 2GB RAM + 16 GB ROM, który jest teraz dostępny za $39,99 z magazynu w PL. Nie wiem jednak, czy parametry będą wystarczające na komfortowe używanie apki.

Czy ktoś może korzysta z Horizon Go na tym sprzęcie albo może polecić coś innego?

Dzięki za wszystkie wskazówki!
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Box jak box.. Ja bym się skupił bardziej na nawigacji. Pilot jest ważny, działałeś już na Horizonie przez tv boxa? Z oryginalnym pilotem to prawdziwa tragedia.. Chyba nawet nie działa to jak powinno.
Wiem, że to zabrzmi jakbym na siłę chciał Ci sprzedać swojego pilota ale sam zobaczysz ocenisz zastanowisz się i podejmiesz decyzję. (Mogę Ci zrobić krótki filmik i pokazać w czym problem z horizonem na boxie z podstawowym pilotem)

Tu masz link to posta o pilocie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Pozdro
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
@Kijor Mecool będzie ok. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Nie mam dostatecznej wiedzy w zakresie boxów, bo swoją przygodę zacząłem dopiero rok temu i od tamtego czasu działam nieustannie na jednym urządzeniu, a mianowice H96 pro plus. Kilka miesięcy temu musiałem mu zrobić kompletny reset, bo jak to android już się mulił i resetował. Teraz znowu śmiga jak trzeba. Co do Horizona na tym urządzeniu pod kątem obrazu nie mam nic do zarzucenia.
Krótki film z pilotami postaram się zrobić wieczorem tylko gdzie Ci to przesłać.

Pozdro!
Odpowiedz
#6
(20-03-2018, 09:44 AM)mjw napisał(a): @Kijor Mecool będzie ok. Smile

Dzięki, jestem w sumie o krok od zakupu  Co powiesz o cenie? $40 z magazynu w Polsce z GearBest. Opłaca się czy warto czekać na lepsze promocje?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(20-03-2018, 09:44 AM)mjw napisał(a): @Kijor Mecool będzie ok. Smile

No i pierwszy problem. Aplikacja Horizon Go nie działa. Przy próbie uruchomienia wideo aplikacja wywala do głównego menu Androida. :/
Odpowiedz
#8
Aplikacje masz z Google play czy pobrałeś z innego źródła?
Odpowiedz
#9
@Kijor jaki soft tam masz i skąd aplikacja? To sprawdzę u siebie.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
@binder - aplikacja z APKMirror. Działa normalnie aż do momentu próby otworzenia jakiegokolwiek steramu (czy telewizja na żywo czy Replay TV). Wywala mi całą aplikację (force quit).

@mjw - Wersja aplikacji z APKMirror: 2.3.27 Prod. Wersja softu Mecoola: TVStock-20171216
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości