Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi na Windows 10 Mobile!
#1
Na samym początku chciałbym przeprosić jeżeli wątek napisałem w złym dziale Smile

Cześć, w tym poradniku pokaże wam jak zainstalować Kodi 18 na telefonach Nokia/Microsoft Lumia. Najważniejsze jest to, aby nasze urządzenie działało na Windows 10 Mobile, inaczej nie ma żadnej możliwości instalacji Kodi.

1. Otwieramy Ustawienia, przechodzimy do sekcji Aktualizacja i zabezpieczenia, następne Dla deweloperów i zaznaczamy opcję Tryb dewelopera

[Obrazek: gO2D63D.png]

2.0. Przechodzimy na stronę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i pobieramy plik z końcówką .appx

[Obrazek: Fw5xSuo.png]

2.1. Czasami się zdarzy, że zamiast pobrać pliku .appx pobierze nam plik z końcówką .zip, wtedy należy zmienić po prostu nazwę pliku.

[Obrazek: DCqLQtU.png]

2.2. Czasami się zdarzy, że podczas pobierania pliku wystąpi błąd. Jest to spowodowane zazwyczaj wykrywaniem niebezpiecznych plików w przeglądarce. Wystarczy włączyć menu Pobierane, kliknąć na informacje, że plik jest niebezpieczny i wybrać Uruchom mimo to

[Obrazek: BFJ5RGS.png]

3. Jeżeli pobieranie przebiegło bez problemu przechodzimy do pobranych plików i uruchamiamy instalator. Samo uruchomienie instalatora aplikacji może potrwać do trzech minut, trzeba być cierpliwym. Po uruchomieniu klikamy w przycisk zainstaluj

[Obrazek: GvsMEib.png]

4. Teraz rozpoczyna się proces instalacji, który odbywa się w tle. Może trwać nawet 10 minut.

5. Jeżeli wszystko przebiegło pomyślnie to po dłuższym czasie powinna się pokazać ikonka Kodi, nie ma informacji o tym czy program się zainstalował.

[Obrazek: LhQP3Fu.png]

6. I gotowe, posiadamy Kodi na naszej Lumii Big Grin

[Obrazek: MhAoVf2.png]

Proces instalacji został przeprowadzony na telefonie Microsoft Lumia 550.

Podziękowali: mjw, micah89
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@NitroFuN mam kilka Lumii ale jakoś nie mogłem sobie poradzić z instalacją WP10 Big Grin
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Lumia 735 działa Big Grin
Odpowiedz
#4
@mjw jakie to są Lumie? Może da się wymusić instalacje (chociaż jeżeli mają 512MB RAM to jest to bardzo zły pomysł Big Grin)
Odpowiedz
#5
(01-04-2018, 02:16 PM)NitroFuN napisał(a): @mjw jakie to są Lumie? Może da się wymusić instalacje (chociaż jeżeli mają 512MB RAM to jest to bardzo zły pomysł Big Grin)

Witam.
U mnie na lumia 950 xl dual sim - DZIAŁA.
Podłączam przez stację dokującą do starego tv i też działa.
Odpowiedz
#6
Witam.
Mam starą wersję kodi na win10 mobile, ktoś posiada najnowszą? bo na serwerach brak.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości