Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
android box x96 wyszukiwanie treści
#1
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Moje pytanie odnosi się do tego zdjęcia.Mam Android boxa X96 Kodi Krypton v17.6 przy wyszukiwaniu treści pojawi mi się klawiatura z podpowiedziami pisania treści.Mam android tv Sony wydaje się że wszystkie ustawienia są takie same,jednak nigdzie nie mogę znaleźć tych podpowiedzi wyszukiwania.Mała rzecz a cieszy,czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie mogę to zmienić w ustawieniach,czy jest taka możliwość ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Do pobrania By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. zainstaluj z zipa, więcej info By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie na wszystkich skórkach to działa.
Odpowiedz
#3
Dziękuję,ale właśnie zapomniałem dodać,skórka ta sama,standardowa Estuary
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa,pojawiają się podpowiedzi ale po zatwierdzeniu słowa pojawia się komunikat błąd dodatku,masz jakiś pomysł na to
Odpowiedz
#5
Ja jakiś czas temu korzystałem z opcji autouzupełniania na skórce xonfluence.
Niestety, tak jak przewidywanie było poprawne i nawet "wstawiało" się w pola tekstowe, to już wyszukiwanie (wtedy jeszcze convenant i alltube) nie działało - nic nigdy nie znajdywało (nawet jeżeli słowo czy fraza były bez polskich liter).
Nie wiem czy to była wina dodatku czy skórki, ale odpuściłem i zapomniałem już o tym.

Więc jak tylko uda Ci się odpalić wtyczkę poprawnie, to koniecznie sprawdź jak (czy) działa wyszukiwanie w Incrusion i pamiętaj, że np. incrusion nie szuka jeżeli są polskie znaki (przynajmniej u mnie).
Odpowiedz
#6
godzina1522 napisał(a):incrusion nie szuka jeżeli są polskie znaki (przynajmniej u mnie)


Nie tylko, u Ciebie...[Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości