Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GB] A95X PRO Android TV Box with Voice Control - EU PLUG BLACK
#1
Zamówiłem do testów (później na konkurs przekażemy) boxa A95X PRO z Android TV i pilotem z Voice control. 
Sprzęt zapowiada się ciekawie. 
Cena to: $36,99 z kuponem GBA95X1 

Link do sklepu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Specyfikacja techniczna:
● Android 7.1 OS for fast and stable running
● Voice remote control for hand free operation
● HEVC H.265 decode format, saving half bandwidth
● Amlogic S905W CPU, 1.5GHz quad-core ARM Cortex-A53 processor
● Support 4K Ultra HD resolution
● Mali-450 GPU
● 2.4GHz WiFi
● 2G DDR3 RAM + 16G ROM
● Remote control is powered by two AAA batteries ( not included )

  • Specification
  • General
  • Type: TV Box 
  • GPU: Mali-450 
  • System: Android 7.1 
  • CPU: Amlogic S905W 
  • Core: Cortex A53,Quad Core 
  • RAM: 2G 
  • RAM Type: DDR3 
  • ROM: 16G 
  • Max. Extended Capacity: TF card up to 64GB (not included)
[Obrazek: 20180414092040_31599.jpg]
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
hm... raz że s905w - więc libreellec/coreellec może nie pójść.
Dwa - wyjście optyczne na minijacka - czyli trza przejściówkę... Osobiście po miłych doświadczeniach z tym: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. nie zamieniłbym na nic bez normalnego wyjścia optycznego... Ale testów nie zrobię, bo nawet go minuty pod androidem nie miałem - od razu Libreelec, install to internal i heja Smile Od grudnia do dziś tylko z jednym zawieszeniem - a chodzi 24h na dobę, lecą na nim gry itp itd...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
No procesor taki se ale ciekaw jestem tego androida i pilota. Zobaczymy, cena nie jest kosmiczna, a później jakieś losowanko zrobimy. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
a czemu na s905w libreelec nie pójdzie ? sciągnołem z 3 boxy na tym procku i bez problemu chodzi...
Odpowiedz
#5
Libreelec / coreelec działa spoko na s905w . Nie jest to może cpu wysokich lotów ale do multimediów jakoś starcza. Jeśli ktoś ma problemy z obrazem na nowych wypustach libreelec / coreelec to zalecane jest wyłączyć w opcjach deinterlacing i noise reduction. A tak pozatym to polecam soft coreelec (fork libreelec) . Grupka developerów od zabawy nad amlogic odłączyła się od projektu libreelec ze względu na ich dziwną politykę . Nie mogli tam po prostu skrzydeł rozwinąć i wiele ciekawych patchy było poprostu omijane przez głównych dev le więc powstał projekt libreelec w naprawdę dobrym składzie. Znam tam kilku dev, także dostalem od nich zaproszenie do ich oficjalnego #slacka jako betatester pod wetek play 2 ponieważ ten box posiada wbudowany tuner dvb i czasem dzieją się z nim dziwne rzeczy ze względu na zamkniety driver dvb ale już wsio zostalo poprawione i będzie tylko lepiej , pod inne zabawki na amlogic także. Za jakiś czas dojdzie zapewne rockchip . Więc polecam instalowanie CE i dzielenie się spostrzeżeniami na forum le w jego temacie itp.
Odpowiedz
#6
Libreelec na s905w nie jest oficjalnie wspierany. Na niektórych boxach chodzi na niektórych nie. Dlatego napisałem że może nie pójść.
CoreELLEC to faktycznie inna bajka. Ale czekam na pełną obsługę emulatorów. Na chwilę obecną nie ma ppsspp więc dalej ciągnę na klasycznym libreelec 8.2
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Widzę, że nie ma CE na raspberry. Mam nadzieję, że ktoś zrobi port Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
CE póki co skupia się na platformie amlogic począwszy od s905 a skończywszy na s912 jeśli jest techniczna możlwiość ponieważ np. mibox także jest na amlogic s905x ale ma zablokowany bootloader więc LE/CE nie odpalimy . Na rynku jest obecnie masa tzw. chińczyków na amlogicu , pełen support jest dodawany poprzez zastosowanie odpowiednio przygotowanego pliku .dtb pod dane hw ponieważ niektóre boxy posiadają wbudowany tuner sat, wyświetlacz itp. odpowiednie moduły muszą zostać wystartowane aby wszystko działało. Pod inne platformy jest nadal Libreelec w pełni wspierany (pod aml także ale ilość ich dev pod to obecnie znacznie się zmniejszyła)
Odpowiedz
#9
@zbigzbig20 - a skoro masz z nimi jakiś lepszy kontakt to maźnij im o tym ppsspp - to jedyny emulator którego mi brakuje i który mnie trzyma na LE 8.2 - a muszę przyznać że CE to zapieprza aż boli...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Wiem jak to wszystko działa. Używam LE na wszystkich urządzeniach, chętnie sprawdzę CE. Napisałem o malinie bo cały czas z nią kombinuje... Więc bym mógł się też pobawić. No nic odpalę sobie na S905 i S912 i zobaczę jak to działa. Jak dodadzą możliwość uruchomienia na RK to będzie też fajnie bo te urządzenia z tym procesorem są wydajne.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości