Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Film - wyodrębnienie źródeł Real Debrid
#1
Witam czy jest jakiś sposób na wyodrębnienie źródeł Premium np: Real Debrid od źródeł zwykłych darmowych w wynikach wyszukiwania we wtyczce FAN FILM. W Incrusion dla przykładu jest opcja wyszukiwania TYLKO źródeł Premium z wyłączeniem zwykłych darmowych i i to jest całkiem spoko bo nie trzeba wertować po niepotrzebnych darmowych źródłach. Jeśli nie ma takiej opcji to zgłaszam to jako sugestie do przyszłej aktualizacji bo było by super to mieć Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
RD to te niebieskie

Nie wiem o co chodzi z tymi "zwykłymi" darmowymi, one są tak samo dobre jak te RD
Odpowiedz
#3
Wiem ze RD to niebieskie. Chodzi aby w wynikach wyszukiwania byly tyko i wylacznie linki do RD bez zwyklych. Zreszta po to sie wykupuje premium zeby korzystac ze stabilnych zrodel ktore nie zacinaja sie itp. Stad tez chce wykluczyc te niepotrzebne
Odpowiedz
#4
Nie zawsze na tych premium nie zacina, często lepszą jakość znajdziesz na zwykłych, zwłaszcza przy mniej popularnych pozycjach.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Mozliwe nie wykluczam ale jednak z wlasnego doswiadczenia wiem ze wiele zwyklych zrodel dawało w kość... W kazdym razie taka funkcjonalnosc byla by spoko bo w zasadzie w ostatnim czasie korzystam tylko z RD i jestem zadowolony Wink
Odpowiedz
#6
yhm... pomyślimy Smile

W FanFilm Lite wersja 2018.04.23 masz już to dodane - zerknij czy wszystko działa tak jak powinno.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(23-04-2018, 07:39 AM)Tomek napisał(a): yhm... pomyślimy Smile

W FanFilm Lite wersja 2018.04.23 masz już to dodane - zerknij czy wszystko działa tak jak powinno.

Zgadza się po dzisiejszej aktualizacji jest Big Grin   Dzięki za aktualizacje 
Ogólnie zajebiście, że jesteście otwarci na propozycje. Trzymam kciuki za rozwój projektu Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości