Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box
#11
W Libreelec mają jakiś problem z netflixem od kompilacji z 9 maja, jeśli problem tyczy się kodi ogólnie to może spróbować wersji z przed 9 maja.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(14-05-2018, 01:35 PM)godzina1522 napisał(a): 2. W wyszukiwaniu nie używaj nigdy liter z polskimi znakami diakrytycznymi (ą, ę itp.).

Problem w tym, że nie mogę nic wyszukać. Po kliknieciu w "nowe wyszukiwanie" nie pojawia się pole tekstowe ani klawiatura - tylko ciągłe "kółko" ładowania.
Odpowiedz
#13


Podziękowali: Jaca
Odpowiedz
#14
(14-05-2018, 01:43 PM)Jaca napisał(a): Nie używasz Netflix oraz HBO to możesz siedzieć na numerku 17

Siedzisz na wersji alpha... to licz się z tym, że nie wszystko działa tak jak powinno i są błędy.
Jeżeli wtyczki są kompatybilne tylko z wersją alpha... to i wtyczki też nie są w wersji stabilnej.
Tak więc... próbujesz sprzęgnąć wtyczki w wersji "eksperymentalnej" z wersją alpha programu.
To serio jest sprawa dla deweloperów.

Ale wrzuć logi, może jednak coś co ktoś rozkmini.

Logi znajdziesz na pamięci urządzenia
Android/data/"nazwa katalogu z kodi"/kodi.log
Odpowiedz
#15
Link do loga:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niektóre materiały w Netflixie startują (np Przyjaciele) ale obraz się zatrzymuje tak jakby na pierwszej klatce a dźwięk leci dalej.
Odpowiedz
#16
wejdź do appdata\roaming\kodi\cdm

usuń wszystko pozostaw tylko widevinecdm.dll  i uruchom kodi ponownie
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(15-05-2018, 03:23 AM)Jaca napisał(a): wejdź do appdata\roaming\kodi\cdm

usuń wszystko pozostaw tylko widevinecdm.dll  i uruchom kodi ponownie

A ten dll nie jest wymagany tylko pod Windowsem? 
Mimo wszystko wrzuciłem - bez zmian.

Zainstalowałem starszą wersję (z 3 maja) i wszystko zaczęło działać - i Netflix i wyszukiwanie w innych wtyczkach :Smile

Ostatnie pytanie - czy da radę zmienić rozdzielczość w Netflixie? Wszystkie materiały odtwarza mi w 480p Sad
Odpowiedz
#18
no tak faktycznie że to nie dla androida opcja

rozdzielczość zmieniasz w : netflix / ustawienia / konto / ustawienia wtyczki strumieniowej / i reszta to już twoja działka

Podziękowali: szczuru
Odpowiedz
#19
Dzięki wielkie! Wszystko działa w 1080p Smile
Odpowiedz
#20
(15-05-2018, 07:51 AM)szczuru napisał(a): Zainstalowałem starszą wersję (z 3 maja) i wszystko zaczęło działać - i Netflix i wyszukiwanie w innych wtyczkach :Smile

Zainstalowałeś wersję 32 czy 64bit?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości