Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z Netflix oraz AllTube/Szukajka na Mi Box
#21
@jerzyk17

Musze to obadać bo siedzę na Libre z kwietnia
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Odpowiedz
#23
Odpowiedz
#24
Też posiadam problem z wtyczką alltube.tv, dzisiaj rano działała po powrocie z pracy pojawia się komunikat o błędzie. Proszę o pomoc Sad

MiBox Andieis 6.0
Kodi 18 


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - link do loga, niestety pisze na telefonie i nie ogarniam jak wkleić ten cały tekst - wybaczcie ?
Odpowiedz
#25
Używasz repo z buildu cherry bez zainstalowania ich nakładki więc ci zaktualizowało script.module.resolveurl i brakuje ci zależności script.module.requests

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#26
@GalAnonim - nie da się tego jakoś ogarnąć? Coraz więcej osób korzysta z repo cherry - bo jest po prostu dobre, ale korzysta też z innych wtyczek np. od podpisa.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(15-05-2018, 10:12 AM)jerzyk17 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Konkretnie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzięki.
Polecam wszystkim aktualizację Kodi 18. Korzystałem kilka dni na mibox z tej wersji co sprawdził @szczuru ale zamykało Kodi przy próbie dostępu do dysku podpiętego do usb. Dysk ma własne zasilanie więc nie powinno być problemów. Podłączyłem dysk do komputera z LibreELEC i próbowałem dostać się do niego z miboxa przez sieć. Dalej te same problemy z zamykaniem Kodi.
Pobrałem najnowszą wersję:

kodi-20180521-19eb19e6-master-armeabi-v7a.apk

Po zainstalowaniu zero problemów z zamykaniem Kodi. Dodatek do Kodi HBO GO Polska działa bezproblemowo.
Netflixa nie dodawałem do Kodi bo działa wersja na Android TV i mam też dobrze działającego w TV.
Odpowiedz
#28
Ale masz świadomość że wersje nightly każdego oprogramowania mogą być skrajnie niebezpieczne? Tam ląduje wszystko - weryfikacja kodu odbywa się na użytkownikach...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#29
(22-05-2018, 03:38 PM)Tomek napisał(a): Ale masz świadomość że wersje nightly każdego oprogramowania mogą być skrajnie niebezpieczne? Tam ląduje wszystko - weryfikacja kodu odbywa się na użytkownikach...

To co proponujesz dla osób, które chcą korzystać z dodatków Netflix, HBO GO Polska?
Ktoś musi to testować Smile
Odpowiedz
#30
Polecam fanfilm.
Co do testów... To ile z tych osób wysyła zgłoszenia?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości