Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
(04-07-2019, 04:59 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-07-2019, 04:40 PM)Babidi napisał(a): Można prosić o reup wersji na Androida?

Przecież @Jaca wrzucił, troszkę powyżej [Obrazek: e030.gif]

Ta wersja się wyłącza natychmiast po odpaleniu (stare wersje odinstalowałem), szukam właściwie wersji patched bo wszystkie linki umarły niestety.
Odpowiedz
REKLAMA:



(04-07-2019, 05:08 PM)Babidi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....nie wiem, czy ta wersja jeszcze działa [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
(04-07-2019, 05:24 PM)Łonogrzmot napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....nie wiem, czy ta wersja jeszcze działa [Obrazek: g075.gif]

Dzięki, ta jest chyba na android tv, bo nie można jej uruchomić na telefonie.
Odpowiedz
nie wiem sprawdzałem tylko na telefonie i działają dobrze a tvp vod działa nawet w BlueStacks
Odpowiedz
(09-05-2019, 09:10 AM)azja201 napisał(a): Próbowałem wrzucać różne wersje Playera na Amazon Fire stick 4k. Żadna (z Android TV włącznie) nie startuje. Tzn. apka się instaluje ale przy próbie uruchomienia nic się nie dzieje. Ktoś wie co z tym zrobić? Dodam, że wersje appki z tego forum też nie dział ają.

Wczoraj zakupilem  pakiet z playera i chcialem reanimowac starego Amazon fira sticka. Jedyna wersja ktora odpalila byla - Player+ (pasywna+biblioteki). Udalo sie zalogowac. Odpala kanaly rowniez ale samoczynnie stopuje , trzeba co 3 min wciskac 'OK'. Wiem moze byc wina neta bo stick podlaczony przez wifi (nie mam  mozliwosci po kablu).  Po komentarzach nie spodziwalem sie ze wogole ruszy. Na kodi wtyczka playera dziala ale nie idzie sie zalogowac.
Odpowiedz
Chcąc oglądać za granicą potrzebuje VPN czy te wersje są pozbawione tej blokady?

Zainstalowałem player na Shield TV, ale żaden materiał nie chcę iść.
Odpowiedz
REKLAMA:



Nie są pozbawione ,tylko vpn cię ratuje
najtańszy sposób to MyDevil lub własny shh za 12 zł na miesiąc

pzed możesz potestować jak to działa z vpn pobierz aplikację By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl

test za darmo i podaj jaki kolwiek zmyślony email i testuj 7 dni free jak masz root to po 7 dniach możes zmienić id nvidii i nadal
test tak samo jak za 1 razem tylko uninstall i ponownie install apk
Odpowiedz
Żeby player działa na Fire TV 4K potrzebujesz:

Google Play services (Android TV) 6.5.88.apk
player_1.0.38_patched_tv.apk
CyberGhost VPN (jeśli za granicą)(dobry i tani)

polecam te wersje do Fire TV 4k jeżeli używasz również IPLA apk. Ipla i Player kolidują ze sobą z nowymi Google Play Service a na starej wersji 6.5.88 nie ma tego problemu.
Odpowiedz
Mozna prosic o spatchowana wersje Playera na ATV
Odpowiedz
Czy można prosić o jakąś najnowszą wersję spatchowaną wersję Playera na Android TV?
W chwili obecnej posiadam wersję 1.0.38, ale ona już nie działa tak jak powinna - zwłaszcza przy kanałach LIVE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości