Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
(21-10-2019, 09:42 AM)Cacper napisał(a): Czy można prosić o jakąś najnowszą wersję spatchowaną wersję Playera na Android TV?
W chwili obecnej posiadam wersję 1.0.38, ale ona już nie działa tak jak powinna - zwłaszcza przy kanałach LIVE.

Podbijam. Obecna wersja jest niemal nieuzywalna - większość materiałów wideo sie nie włącza (app powraca do menu głównego), strasznie laguje, a jak cos już sie włączy to potrafi pauzować co chwilę .
Odpowiedz
REKLAMA:



Hejka wszystkim.
Mozna prosic o reup spatchowanej wersji na ATV?
Odpowiedz
(02-11-2019, 12:41 PM)ckycky napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Można najnowsza wersje
Odpowiedz
Można najnowszą wersję bo linki wygasły
Odpowiedz
(27-07-2019, 04:36 AM)sircharles napisał(a):
(09-05-2019, 09:10 AM)azja201 napisał(a): Próbowałem wrzucać różne wersje Playera na Amazon Fire stick 4k. Żadna (z Android TV włącznie) nie startuje. Tzn. apka się instaluje ale przy próbie uruchomienia nic się nie dzieje. Ktoś wie co z tym zrobić? Dodam, że wersje appki z tego forum też nie dział ają.

Wczoraj zakupilem  pakiet z playera i chcialem reanimowac starego Amazon fira sticka. Jedyna wersja ktora odpalila byla - Player+ (pasywna+biblioteki). Udalo sie zalogowac. Odpala kanaly rowniez ale samoczynnie stopuje , trzeba co 3 min wciskac 'OK'. Wiem moze byc wina neta bo stick podlaczony przez wifi (nie mam  mozliwosci po kablu).  Po komentarzach nie spodziwalem sie ze wogole ruszy. Na kodi wtyczka playera dziala ale nie idzie sie zalogowac.

Mam dokladnie taki sam problem, ze po wlaczeniu filmu, co kilka mit sie zatruymuje i trzeba wciskac ok 2x zeby dalej film lecial.
Mam ATV Box 2, ale na ATV Stick 4K taki sam efekt. Podlaczony przez kabel do routera 1Gb. (Net ma 100/40 Mbit), wiec to niewina Netu ani WiFi.
Mialem do testow Player box i tu sie nic niezarzymuje, ale box jest bardzo wolny i wole uzywac Atv. Uzywam to na terenie UE niemiec, ale dodam ze mam pakiet na UE wlaczony i dziala on na obu urzadzeniach bez VPN.
VPN do testow tez zrobilem, ale za bardzo mi zwalnial szybkosc, i po przeslaniu rachunku za prad, wlaczyli dostepnoc na terenie UE.
Mam wrazenie ze problem dotyczy dosyc starej wersji "player_1.0.38_patched_tv.apk". Czy ma ktos cos nowszego.
Ewentualnie moze powiedziec na jakim boxie dzsila ta appka poprawnie, zastanawiam sie na boxem od Xiaomi.

dzieki z gory
Odpowiedz
REKLAMA:



Można prosić o wersje 1.0.82 Patched? Ewentualnie podobnie przerobiona jak tu inne w temacie bo te przerobione działają na Fire TV Stick 4K. A oryginalne z google play nie działają nawet po wgraniu google services.
Odpowiedz
Jak jest z tym player.pl na amazon 4k fire stick? wrzuciłem sobie 1.038 wersje patched i mam komunikat twoje konto amazon nie jest połłączone z tym programem czy coś w ten deseń, ale nie da się nic zrobić.\

????
Odpowiedz
(02-04-2020, 11:26 AM)amatrice napisał(a): Jak jest z tym player.pl na amazon 4k fire stick? wrzuciłem sobie 1.038 wersje patched i mam komunikat twoje konto amazon nie jest połłączone z tym programem czy coś w ten deseń, ale nie da się nic zrobić.\

????

Mi dziala na firestick 4k wersja player_1.0.32_patched bez zadnego problemu pobrana stad
Odpowiedz
Czy ma ktos moze wersje 1.0.85 patched lub wyzsza od 1.0.38?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości