Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
Zainstalowałem Google Play service z apkmirror wg twojej instrukcji ale przy uruchomieniu play services info wyświetla mi komunikat Google Play services are invalid or incomplete. Jak to poprawić? Dodam że inne wersje Playera których próbowałem jak np 1.0.8 Uruchamia się nawet bez Google services tyle że żadne video nie startuje...
Odpowiedz
REKLAMA:



(01-05-2020, 07:55 PM)wentyl8688 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

2. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Po zainstalowaniu Google Play services oraz Google Play store z twoich linków Play service info daje komunikat, "Google Play service ale installed". Player w wersji 1.0.38 patched po zainstalowaniu powoli ale wkonu rusza natomiast zachowuje się jak inne poprzednio tesowane wersję tzn można poruszać się po całej bibliotece filmów seriali itd ale próba uruchomienia video wyrzuca z powrotem do opisu filmu... Co jeszcze może być nie tak?

EDIT
udało mi się uruchomić aplikacje w taki sposób że po zalogowaniu da się oglądać ale tylko niektóre pozycje
Zauważyłem że bez problemu mogę oglądać seriale oznaczone logo tvn a już np te z logo ttv buforują się w nieskończoność. Ktoś wie czego to może być wina? Na innych urządzeniach typu telefon/tablet zalogowanych na to konto ten problem nie istnieje

EDIT 2
wersja patched działa, także wielkie dzięki za pomoc. Nie wiem czemu ale miałem zainstalowane dwie różne wersje jednocześnie. Po ich odinstalowaniu i zainstalowaniu ponownym wersji tutaj polecanej filmy i seriale działają. Z moich obserwacji i porównania z innymi urządzeniami, szczególnie tymi z androidem wynika że na innych wersjach Playera instalowanych na fire sticka można oglądać tylko te pozycje które nie zaczynają się od reklam, czyżby zatem soft sticka miał problem z uruchomieniem reklam i dlatego buforuje w nieskończoność?
Odpowiedz
Widze, ze Player z tego watku wymaga do uruchomienia zarowno Google Play Services (gms) jak i sklepu (vending). Po zainstalownaiu obu uruchamia siie i dziala dobrze. Ale niestety jest duzy problem z gms. Otoz jego obecnosc powoduje, ze przy uruchamianiu Fire Stick wchodzi w nieskonczonego bootloopa i tylko podpiecie kablem do kompa i usuniecie przez adb pakietu gms pomaga...

Czy ktos zna rade na to, by miec gms i urzadzenie nie wpadalo w bootloopa?
Odpowiedz
(28-05-2020, 12:46 PM)Mr Groch napisał(a): Widze, ze Player z tego watku wymaga do uruchomienia zarowno Google Play Services (gms) jak i sklepu (vending). Po zainstalownaiu obu uruchamia siie i dziala dobrze. Ale niestety jest duzy problem z gms. Otoz jego obecnosc powoduje, ze przy uruchamianiu Fire Stick wchodzi w nieskonczonego bootloopa i tylko podpiecie kablem do kompa i usuniecie przez adb pakietu gms pomaga...

Czy ktos zna rade na to, by miec gms i urzadzenie nie wpadalo w bootloopa?
U mnie nie występuje problem bootloop'a. Mam zainstalowane GMS i jakiś sklep z apkami (nie pamiętam nazwy, ale nie jest to Google Play i wydaje mi się, że to akurat nie ma znaczenia, aczkolwiek nie testowałem działania Player.pl po odinstalowaniu wspomnianego sklepu - jak bardzo Ci zależy to później sprawdzę i dam znać). Mój Firestick to druga generacja (ten co wyszedł tuż przed wersją 4k), a pliki jakich użyłem masz wyżej w moich postach. 
Mała dygresja na temat działania: ogólnie apka Player działa, ale jest bardzo "ociężała" (pierwsze ładowanie każdego z ekranów trwa jakieś 15-30s, później już jakoś idzie - może to też być wina samego Firestick'a, bo Kodi też działa na nim wolno), okazjonalnie wymaga też "ubicia" (wymuszenia zatrzymania procesu) gdy nie chce załadować treści, a także nie odtwarza wszystkich materiałów (działa chyba wszystko co oglądam regularnie, ale jak testowo próbowałem to kilka pozycji nie odtwarzało - tytułów nie pamiętam).
Odpowiedz
(28-05-2020, 03:58 PM)rogalsiu napisał(a):
(28-05-2020, 12:46 PM)Mr Groch napisał(a): Widze, ze Player z tego watku wymaga do uruchomienia zarowno Google Play Services (gms) jak i sklepu (vending). Po zainstalownaiu obu uruchamia siie i dziala dobrze. Ale niestety jest duzy problem z gms. Otoz jego obecnosc powoduje, ze przy uruchamianiu Fire Stick wchodzi w nieskonczonego bootloopa i tylko podpiecie kablem do kompa i usuniecie przez adb pakietu gms pomaga...

Czy ktos zna rade na to, by miec gms i urzadzenie nie wpadalo w bootloopa?
U mnie nie występuje problem bootloop'a. Mam zainstalowane GMS i jakiś sklep z apkami (nie pamiętam nazwy, ale nie jest to Google Play i wydaje mi się, że to akurat nie ma znaczenia, aczkolwiek nie testowałem działania Player.pl po odinstalowaniu wspomnianego sklepu - jak bardzo Ci zależy to później sprawdzę i dam znać). Mój Firestick to druga generacja (ten co wyszedł tuż przed wersją 4k), a pliki jakich użyłem masz wyżej w moich postach. 
Mała dygresja na temat działania: ogólnie apka Player działa, ale jest bardzo "ociężała" (pierwsze ładowanie każdego z ekranów trwa jakieś 15-30s, później już jakoś idzie - może to też być wina samego Firestick'a, bo Kodi też działa na nim wolno), okazjonalnie wymaga też "ubicia" (wymuszenia zatrzymania procesu) gdy nie chce załadować treści, a także nie odtwarza wszystkich materiałów (działa chyba wszystko co oglądam regularnie, ale jak testowo próbowałem to kilka pozycji nie odtwarzało - tytułów nie pamiętam).

Probowalem GMS i Vending z Twoich linkow jak i najnowsze z apkmirror - ten sam efekt. Sklep raczej na to nie ma wplywu gdyz zostawienie sklepu nie powoduje bootloopa. Wystarczy obecnosc GMS, nawet po odinstalowaniu store jest bootloop. A apka Player niestety nie uruchamia sie bez obecnosci oby dwoch :/

Sadze ze znaczenia ma to, ze to Fire Stick 4K, ma inna baze niz starsze generacje... Mam nadzieje, ze istnieje rozwiazanie bez rootowania, ale narazie poszukiwania bez rezultatu...
Odpowiedz
REKLAMA:



No i niestety nie znalazlem rady na bootloopa po instalacji gms na Firestick 4K. Ale za to znalazlem Playera, ktory nie wymaga gms i dziala bez instalacji niczego z Google. Wersja 1.0.32_patched:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam , a dzialaja Ci filmy w 4k? U mnie roznie to bywa, raz moge obejrzec caly odcinek, a w nastepnym przerywa jakby buforowal. Mam Fire TV Stick 4K Ultra HD. Wczoraj zakupiony.
Odpowiedz
Za dużo nie oglądałem na Playerze w 4K, ale testy przechodziły dobrze - kilka wybiórczych materiałów dało się odtworzyć bezproblemowo
Odpowiedz
To sie zgadza. Z innych wtyczek material 4k idzie bez problemu. Tylko te filmy 4k wplayer.pl robia problemy, przynajmniej u mnie. Moze to wina ze wtyczka jest spatchowana?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości