Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
Potwierdzam, wersja 1.0.32 dziala wysmienicie na Fire TV Stick Lite z 2020 roku Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Witam. Czy to normalne, że w playerze obraz nie jest płynny i występuje smużenie??
Odpowiedz
(23-12-2020, 10:31 AM)wielgoszpawel napisał(a): Witam. Czy to normalne, że w playerze obraz nie jest płynny i występuje smużenie??
Nie
Odpowiedz
Hej wszystkim,

Mam taki probelm zainstalowalem 1.0.32 na firestick 4k ,polaczylem sie purevpn do polski (z UK) wlaczam player bez problemu moge sie zalogowac ale jak probuje co kolowiek wlaczyc wogole nie ma opcji play tylko wyskakuje komunikat sprawdz subskrypcje. Czym to moze byc spowodowane?
Odpowiedz
Spowodowane tym , że tvn wprowadził abonament na player. Pierwszy mc 8 zł, a następne 15 i to z reklamami Sad
Odpowiedz
Może Was to zainteresuje: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Witajcie!

Na Firestick 4K 2020 mam zainstalowaną wersję 1.0.32, ale dziś nie ładuje się żaden program, nawet reklamy. Czyżby czas na inną wersję?

Serdecznie Was pozdrawiam!
Odpowiedz
(12-03-2021, 08:25 PM)thesaurus napisał(a): Witajcie!

Na Firestick 4K 2020 mam zainstalowaną wersję 1.0.32, ale dziś nie ładuje się żaden program, nawet reklamy. Czyżby czas na inną wersję?

Serdecznie Was pozdrawiam!
A masz wykupiony abonament? Player już nie jest za free

Podziękowali: thesaurus
Odpowiedz
Tak, mam. Natomiast po godzinie zaczęło działać, dzięki za odpowiedźWink
Odpowiedz
Czy wykupując pakiet z reklamami to czy wersja [patched] blokuje reklamy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości