Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
Jakby ktoś ciągle nie poradził sobie z instalacją playera to polecam ściągę, co zrobić tuz przed instalacją. Sprawdzone. Działa.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam opłacony Pakiet Playera za 15 zl miesiecznie. Na moim Andrioid TV (urzadzenie: X88 Pro S Android 10.0 TV BOX Allwinner H616 ) niestety nie moge znalez aplicaji Playera w sklepie playe mimo ze Andorid jest wersji 10.

Gdy robie update firmware'u na moing Android TV Box pokazjuje mi ze mam najnowasze wersje.
Zainstalowalem Kodi oraz wtyczke do pleyara od Mbebe ( plugin.video.playermb-1.9.zip ) oraz pozniej modyfikacje
( By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.).
Zadna z tych wtyczek nie umzliwia jednak odwarzanie programow o okreslonej godzinie i dacie , ktore juz byly wemitowane a nie mozna ich znalezc przez opcje szukaj - albo po prostu nie wiem jak to zrobic?

Czy jest jakas mozliowsc zainstalowania orginalej aplikacji playera dla android TV Box (nawet w poprzedniej wersji).
lub na kodi tak aby mozna bylo odtwarzac programy z przeszlosci o okresloej godzinie i dacie?

Mam tez jednoroczny telewizor LG (sprowadzony z zagranicy) z system WebOS it tam tez nie moge pobrac aplikacji playera.

Bede wdzieczny za podpowiedzi co z tym fantem zrobic.
Odpowiedz
(24-07-2021, 07:03 PM)md23@o2.pl napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.).
Zadna z tych wtyczek nie umzliwia jednak odwarzanie programow o okreslonej godzinie i dacie , ktore juz byly wemitowane a nie mozna ich znalezc przez opcje szukaj - albo po prostu nie wiem jak to zrobic?

Czy jest jakas mozliowsc zainstalowania orginalej aplikacji playera dla android TV Box  (nawet w poprzedniej wersji).
lub na kodi tak aby mozna bylo odtwarzac programy z przeszlosci o okresloej godzinie i dacie?

Mam tez jednoroczny telewizor LG (sprowadzony z zagranicy) z system WebOS it tam tez nie moge pobrac aplikacji playera.   

Bede wdzieczny za podpowiedzi co z tym fantem zrobic.

Zainstaluj ręcznie Playera z pliku APK. Na APK Mirror nie ma Playera, ale jest on na APK Plz (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Ogółem jeżeli się nie mylę to nie ma znaczenia to czy masz najnowszego Androida na boxie, ale to czy w Sklepie Play widzisz czy urządzenie jest certyfikowane przez Google (Play Protect). Większość chińskich TV boxów certyfikacji nie ma, więc nie mogą wyszukać Playera. Natomiast bez problemu powinieneś móc wgrać go ręcznie. Pobierz plik APK, wrzuć na pendrive, na boxie włącz opcję instalacji z nieznanych źródeł i z poziomu menedżera plików zainstaluj aplikację. Powinna działać. Ew. jak zbyt nowa wersja nie działa to na APK Plz jeszcze widać 2 starsze wersje, więc można spróbować.

Podziękowali: kimol
Odpowiedz
Wink 
(24-07-2021, 08:59 PM)MaTTiQ napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.).
Zadna z tych wtyczek nie umzliwia jednak odwarzanie programow o okreslonej godzinie i dacie , ktore juz byly wemitowane a nie mozna ich znalezc przez opcje szukaj - albo po prostu nie wiem jak to zrobic?

Czy jest jakas mozliowsc zainstalowania orginalej aplikacji playera dla android TV Box  (nawet w poprzedniej wersji).
lub na kodi tak aby mozna bylo odtwarzac programy z przeszlosci o okresloej godzinie i dacie?

Mam tez jednoroczny telewizor LG (sprowadzony z zagranicy) z system WebOS it tam tez nie moge pobrac aplikacji playera.   

Bede wdzieczny za podpowiedzi co z tym fantem zrobic.

Zainstaluj ręcznie Playera z pliku APK. Na APK Mirror nie ma Playera, ale jest on na APK Plz (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.). Ogółem jeżeli się nie mylę to nie ma znaczenia to czy masz najnowszego Androida na boxie, ale to czy w Sklepie Play widzisz czy urządzenie jest certyfikowane przez Google (Play Protect). Większość chińskich TV boxów certyfikacji nie ma, więc nie mogą wyszukać Playera. Natomiast bez problemu powinieneś móc wgrać go ręcznie. Pobierz plik APK, wrzuć na pendrive, na boxie włącz opcję instalacji z nieznanych źródeł i z poziomu menedżera plików zainstaluj aplikację. Powinna działać. Ew. jak zbyt nowa wersja nie działa to na APK Plz jeszcze widać 2 starsze wersje, więc można spróbować.
   Zainstalowalem recznie Playera z Pliku (najnowsza wersje) i dziala super. Dzieki za pomoc !!!
Odpowiedz
Witam. Czy posiada ktoś spatchowaną wersję playera na smartfon z androidem i chciałby się podzielić linkiem do pliku .apk? Z góry dziękuję i życzę wszystkim miłego dnia Smile
Odpowiedz
(17-08-2021, 06:36 AM)andrews20 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=31970#pid31970
Jest tam ode mnie jeden spatchowany player ale nie pamietam juz czy do smartfona.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
REKLAMA:



A teraz aktualnie jak Player jest zawsze płatny, to co daje wersja patched? Wycina reklamy w najniższym pakiecie, czy...
Odpowiedz
Nie rozumiem was po co bawić się w jakieś mody, wpiszcie sobie DNS Aduarda i nie będziecie mieli reklam w player,Ipla(Polsat go), tvpvod.
94.140.14.14
94.140.15.15
Odpowiedz
@servisco2 potwierdzam DNS Adguarda to najprostrze rozwiązanie
Odpowiedz
Blokuje tez reklamy na WP-Pilot?
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości