Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
(18-08-2021, 07:56 PM)gzenio22 napisał(a): @servisco2 potwierdzam DNS Adguarda to najprostrze rozwiązanie

a jak to ustawić? nie widze ustawien dns na androidzie

bo jak mam wlaczonego adguarda to w playerze jest blad parsowania.

edit: chyba wiem, taka opcja jest w dns w adguardzie, tylko musze miec wylaczona ochrone, a dnsy i tak działają przez niego, tak? Big Grin działa Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



Jednak nie działą mi , no może raz na 10 razy, a tak to mam reklamy. O co chodzi? Mam android tv.
Odpowiedz
(19-09-2021, 07:30 PM)itcloud napisał(a): Jednak nie działą mi , no może raz na 10 razy, a tak to mam reklamy. O co chodzi? Mam android tv.
Jak masz aplikacje AdGuard na Android TV to możesz ją usunąć bo ona nie jest potrzebna a może jedynie przeszkadzać. Na Android TV dajesz opcje sieć i internet - ustawienia IP - statyczny i wpisujesz na sztywno IP i podajesz oba DNS, które podałem parę postów wyżej.
Odpowiedz
Dzieki, ale ja w tej opcji sieć i internet mam tylko wifi... nie moge dodać nowej sieci statycznej

edit: dobra, zmienilem z dhcp na static - działa, dzięki!!!
Odpowiedz
Prosze o pomoc.  Mieszkam w Kanadzie i mam wykupiony package na player.pl.  Musze uzywac VPN (nordVPN)

Wszytko chodzi mi wszystko na windows 10 (firefox - nordVPN proxy addon), chromebook (chrome - nordVPN proxy addon) lub iphone (ver 5.10.7 - nordVPN app - PL server).

Ale niestety niemoge urochomic tego na amazon firestick 4k (2021) lub tanim android tv box.

Zainstalowalem najnowszy player.pl 1.3.4 (probowalem tez 1.3.3) i jak uzywam nordVPN (probowalem tez PIA VPN) to dostaje blad:

"BRAK POLACZENIA Z INTERNETEM"  IN/S/ED (3) ... Prosze zobaczyc zdjecie.  Testowalem VPN szybkosc i dostaje bardzo dobre down/up stats. 

Testowalem tez TVP VOD app na amazon firestick z nordVPN i chodzi bez problemow.

Prosze pomoc :-)  Czy mam zainstalowac KODI i sprobowacz KODI player wtyczke?

[Obrazek: tqLiswtl.jpg]

EDIT:  Kodi 18.9 (firestick 4k 2021) i playermb-1.9.5 wtyczka chodza bez problemu z nordVPN.  Takze cos ten player.pl ma problem :-(

EDIT 2:  Przetestowalem wersje 1.2.2 do 1.3.4 i ten sam blad... :-(
Odpowiedz
(08-11-2021, 04:39 PM)drcaveman67 napisał(a): Prosze o pomoc.  Mieszkam w Kanadzie
1.0.32 tylko ta wersja działa..przynajmniej u mnie
pl.tvn.player.tv

Wysłane z mojego LM-V600 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: drcaveman67
Odpowiedz
REKLAMA:



(09-11-2021, 07:07 AM)marcyjok napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jakby ktos potrzebowal.  Znalazlem go w tym thread.   Jeszcze raz dziekuje !!! Wink
Odpowiedz
Czy muglbys przeslac step by step jak to zrobic? Jestem w podobnej sytuacji i chce wgrac playera oraz polskatelewizjausa.
Odpowiedz
Wczoraj wgrałem playera na mój fire stick oto jak.
1. Kopiuję link do programu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. Otwieram downoadera na sticku.
3. Wpisuję lub wklejam przez aplikację w telefonie ten link.
4. Pobieram i instaluję i działa.
Odpowiedz
(18-08-2021, 01:56 PM)servisco2 napisał(a): Nie rozumiem was po co bawić się w jakieś mody, wpiszcie sobie DNS Aduarda i nie będziecie mieli reklam w player,Ipla(Polsat go), tvpvod.
94.140.14.14
94.140.15.15

Mam problem ze zmiana dns. O ile na tv sticku xiaomi poszlo gladko tak na telewizorze z android tv z grupy vestel jest problem z zapamietaniem ustawienia. Wpisuje dns ale on sie nie zapamietuje i mam ciagle domyslny. Probowalem restart tv, nie pomaga. Dodam ze ustawienie ip sie zapisuje natomiast dns wraca do domyslnego. Mial ktos podobny problem ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości