Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
(01-05-2022, 10:00 AM)k79edi napisał(a): A wykupiłeś dostęp do Eurosport?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Kupiłem za 99pln na rok, Jestem za granicą (Irlandia)
=======
 Pakiet EUROSPORT Extra + Player (z reklamami) 12m

Cechy pakietu:

- możliwość oglądania wybranych premierowych materiałów (przed emisją w TV)
- dostęp do seriali Player Original
- dostęp do materiałów z kolekcji discovery+
- dostęp do kanałów linearnych Eurosport 1 oraz Eurosport 2 (z możliwością cofania już rozpoczętych transmisji do 2 godzin)
- dodatkowe live streamy (dostępne w zależności od transmitowanych wydarzeń sportowych)
- dostęp do treści VOD od Eurosport
======
Na player na amazon stick z Eurosport mogę tylko oglądać Eurosport 1 i Eurosport 2 to co leci aktualnie. Nie działa VOD oraz dodatkowe live streamy. Zakładam, że ten żużel wczoraj (30/04) był jako live stream i nie działał. Dzisiaj też nie działa ten materiał.
Sprawdziłem i mogę odtwarzać materiały z discovery+. Wygląda więc, że problem jest tylko z livestream Eurosport i VOD Eurosport.
Ps.
Jak używam Player w komputerze lub na Kodi to działa cała biblioteka Eurosport VOD oraz dodatkowe live streamy.

Sent from my ELE-L09 using Tapatalk
Odpowiedz
REKLAMA:



Może być ze ta wersja nie obsługuje live stream albo technologi z tym związanej. W sumie mam tylko podstawowy pakiet kupiony więc nie jestem w stanie sprawdzić live stream. Używasz jakiś VPN do oglądania tych materiałów?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Odpowiedz
Czy ktos probowal najnowsza wersje Playera 1.5.2 na firestick?

Wersja 1.0.32 wiekszosci dziala, ale ostatnio przestalo dziac wyswitlanie filmow i serialow.

Jak chce wystartowac jakis film na 1.5.2 (probowalem 3 rozne VPNy)

Czy ktos ma pomysl jak to skorygowac?

Dostaje blad:
[Obrazek: VJIdFX3l.jpg]

EDIT: czy jest mozliwe ze pi-hole na moim network moze cos blokowac lub nieblokuje?
Odpowiedz
Hej,

Tak, u mnie działa. Ale użyłem app clonera aby w apce dodać SOCKS na stałe. Zauważyłem że czasami zagraniczne VPN nie za bardzo działa na Polskie apki.

Dlatego w TVP VOD, Polsat i Player mam VPN z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. To jest Polska firma.

Póki co aplikacje śmigają ale tak jak napisałem we wszystkich mam SOCKS ustawione przy użyciu VPN z mydevil.
Odpowiedz
(08-11-2022, 04:46 PM)k79edi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. To jest Polska firma.

Póki co aplikacje śmigają ale tak jak napisałem we wszystkich mam SOCKS ustawione przy użyciu VPN z mydevil.

Dziekuje, wszystko chodzi u mnie oprocz nowego Playera :-(   czy bez tego SOCKS trick, to player u Ciebie by chodzil?  
Niewiem czy to jest VPN provider (probowalem 3 roznych czy trzeba ten SOCKS trick zrobic?    

Troche jestem ciemna masa jak to zrobic app cloner i dodac SOCKS, czy moglbys podac jakis link jak to zrobic lub upload player z tymi SOCKS gdzies (jakby sie dalo) :-)

Dzikuje z gory.

EDIT: czy to jest to: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(08-11-2022, 05:23 PM)caveman007 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. To jest Polska firma.

Póki co aplikacje śmigają ale tak jak napisałem we wszystkich mam SOCKS ustawione przy użyciu VPN z mydevil.

Dziekuje, wszystko chodzi u mnie oprocz nowego Playera :-(   czy bez tego SOCKS trick, to player u Ciebie by chodzil?  
Niewiem czy to jest VPN provider (probowalem 3 roznych czy trzeba ten SOCKS trick zrobic?    

Troche jestem ciemna masa jak to zrobic app cloner i dodac SOCKS, czy moglbys podac jakis link jak to zrobic lub upload player z tymi SOCKS gdzies (jakby sie dalo) :-)

Dzikuje z gory.

EDIT: czy to jest to:  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.Nie sprawdzałem bez SOCKS więc ci nie powiem.

Tak to jest ta apka i ta sekcja dla SOCKS.

Twój dostawca VPN powinien mieć sekcję na stronie opisujący jakie info powinieneś użyć w przypadku stosowania SOCKS.
Odpowiedz
REKLAMA:



(08-11-2022, 05:32 PM)k79edi napisał(a): Twój dostawca VPN powinien mieć sekcję na stronie opisujący jakie info powinieneś użyć w przypadku stosowania SOCKS.
Cekawy temat, moze ktos go bardziej rozwinie!

A przy okazji mam taki problem (moze kogos tez zainteresuje):

Jestem w posiadaniu dwoch platnych i to dosc dobrych VPN-ow.
Freedome VPN i z Kep Solid VPN-Unlimited.
Oba dialaja na terenie Niemiec bezproblemowo.
Moge za ich pomoca ogladac na terenie Niemiec (Country=PL) bez ograniczen licencyjnych seriale czy tez filmy z VOD.pl i.t.p.

Ostatnio przebywalem w Hisszpanii i niestety tam geoblocking na PL czy DE z tymi VPN-ami ( a mysle, ze z zadnymi) wogole nie dziala (probowalem tego na moim ROOT-owanym Amazon Fire TV Stick-u 4K)

Moze ma ktos na ten temat jakies wiadomosci, czy tez doswiadczenia w tej dziedzinie?
Czy moze tez ktos z podobnym przypadkiem juz sie spotkal?
Z gory dziekuje za pomoc.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
(10-11-2022, 09:50 AM)coni napisał(a):
(08-11-2022, 05:32 PM)k79edi napisał(a): Twój dostawca VPN powinien mieć sekcję na stronie opisujący jakie info powinieneś użyć w przypadku stosowania SOCKS.
Cekawy temat, moze ktos go bardziej rozwinie!

A przy okazji mam taki problem (moze kogos tez zainteresuje):

Jestem w posiadaniu dwoch platnych i to dosc dobrych VPN-ow.
Freedome VPN i z Kep Solid VPN-Unlimited.
Oba dialaja na terenie Niemiec bezproblemowo.
Moge za ich pomoca ogladac na terenie Niemiec (Country=PL) bez ograniczen licencyjnych seriale czy tez filmy z VOD.pl i.t.p.

Ostatnio przebywalem w Hisszpanii i niestety tam geoblocking na PL czy DE z tymi VPN-ami ( a mysle, ze z zadnymi) wogole nie dziala (probowalem tego na moim ROOT-owanym Amazon Fire TV Stick-u 4K)

Moze ma ktos na ten temat jakies wiadomosci, czy tez doswiadczenia w tej dziedzinie?
Czy moze tez ktos z podobnym przypadkiem juz sie spotkal?
Z gory dziekuje za pomoc.

Hey,

Ja mieszkam w Kanadzie i niemam problem oprocz player.pl apk na android TV wersja 1.5.2.  Uzywam platnych Keep Solid VPN-Unlimited, NordVPN i SurfShark VPNs, zaden z nich nidziala.  Probowalme uzyc SOCKS (NordVPN am SOCKS5 servery w Szwecji i Holandi) z app clonser ale po modifikacji, apka playera mi crashowala :-(  Takze jestem zmuszony uzywac stara wersje playera patched 1.0.38 wersje.  

Bardzo bym by wdzieczy jakby ktos madry zrobil patched 1.5.2 zeby bypass VPN restrykcje.   Wszystkie wersje w gore od 1.0.38 cos sprawdzaja i sa czule.   Niemam tego problemu uzywajac moj firestick 4k max z apkami na android tv do TVP-VOD, canal+ i polsat.  

Dziekuje serdzecznie z gory.

Pozdrowienia. Wink
Odpowiedz
Hej,

Nikt inny ci nie zrobi bypass VPN bo w SOCKS zakładce musisz podać dane do logowania do twojego dostawcy VPN więc musiałbyś komuś podać the dane.

Dodatkowo w razie zmiany hasła u dostawcy VPN nowy klon apki trzeba zrobić z nowym hasłem.

Dodatkowo dostawca VPN musi oferować SOCKS w Polsce. Np NordVPN nie ma tego i kilku innych też nie. Więc polecam wykupienie VPN od dostawcy Polskiego bo wtedy VPN powinien mieć również polskie SOCKS, np By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 

Ja używam ich id nie mam problemu z SOCKS. Wszystkie apki TVP VOD, TVN Player i Polsat GO mam podpisane z ich SOCKS i wszystko działa w UK na Fire Stick 4K
Odpowiedz
(13-11-2022, 02:20 PM)k79edi napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 

Ja używam ich id nie mam problemu z SOCKS. Wszystkie apki TVP VOD, TVN Player i Polsat GO mam podpisane z ich SOCKS i wszystko działa w UK na Fire Stick 4K

Hejka,

Bez VPN mam blad ze niemoge ogladac materialu poza Unia Europejska, czyli przypuszczam ze Holandia czy Szwecja SOCKS5 server z NordVPN powinny dzialac.   Tak jak mowilem via PM po uzyciu app cloner z SOCKS5 z nordVPN, patched apka z SOCKS is crashing.  Takze niemysle ze polskie VPN by cos pomoglo i apka z Polskim SOCKS mogla tez crash.

Niewiem jak ta apka sprawdza VPN polaczenie i jakikolwiek VPN provider uzyje to mowi ze niemam polaczenia z internetem.    Dobrze to zrobili :-)

Jezeli patched player.pl przestanie dzialac, to napewno sprobuje Mydevil VPN aby uzyc i sprobwac SOCKS5.  

Pozdrowienia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości