Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
(29-12-2022, 09:52 PM)H.B.Baxxter napisał(a): Siemano,
Ja zainstalowałem na mój tv firestick , Player wersję playera patched 1.0.38 na vpn express IP. Pl
Śmiga super biblioteka jak i HBO Max
Pzdr z Hamburga

czy możesz mi powiedzieć, skąd masz player patched 1.0.38.  Nie mogę znaleźć żadnych działających linków.
Odpowiedz
REKLAMA:



(16-01-2023, 11:59 PM)Paulinius napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

U mnie nie chodzi!
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Można prosić o reupload wersji na telefon?
Odpowiedz
(17-01-2023, 04:48 PM)coni napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

U mnie nie chodzi!
Rzeczywiście coś padło w wersji na tv, Jakaś alternatywa?
Odpowiedz
Przykro mi bardzo, ale reczej nie pomoge.
Wwrzucilem go kiedys tutaj na Forum ale osobiscie go nie uzywam.

Moze o to Ci chodzi?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
[i]Aby zrodziło się to co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe.[/i]
Odpowiedz
Player wersję playera patched 1.0.38 przestala chodzic od wczoraj na moim firestick. Czy chodzi u kogos? Czas chyba na router... grrrr
Odpowiedz
REKLAMA:



(01-02-2024, 01:08 PM)caveman007 napisał(a): Player wersję playera patched 1.0.38 przestala chodzic od wczoraj na moim firestick.  Czy chodzi u kogos?  Czas chyba na router... grrrr
 u mnie to samo
Odpowiedz
U mnie też przestało działać. Kręci się w kółko. Jakieś inne rozwiązania?
Odpowiedz
Także czekamy, dodatek na KODI także nie działa, słychać tylko dźwięk ,obraz jest czarny.
Odpowiedz
(04-02-2024, 11:05 AM)Waluch napisał(a): dodatek na KODI także nie działa, słychać tylko dźwięk ,obraz jest czarny.
Potwierdzam. Wydaje się, że zamieszała wczorajsza aktualizacja IS (20.3.17). Na 20.3.16 jest OK.
[EDIT] Zaobserwowano na boxie z androidem. Na WIN10 problemu nie ma.

Podziękowali: caveman007, Waluch
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości