Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] Player.pl
#31
@rufi10 aplikację instalujesz na swoje urządzenia dedykowaną na Androida czy Android TV?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(09-10-2018, 09:39 PM)mjw napisał(a): @rufi10 aplikację instalujesz na swoje urządzenia dedykowaną na Androida czy Android TV?

Dedykowaną na Androida
Odpowiedz
#33
Witam,
ma może ktoś tą app na jakimś zewnętrznym serwerze?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=pl

to chyba 1.0.8 - według mojego android tv(philips 55pos9002) najnowsza dzialajaca to jest.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#34
Witam. Można prosić najnowszą wersję? Posiada profile użytkowników więc zwiększa funkcjonalność. I pytanko jak można ściągnąć apk z play store? Żadne downloadery nie działają na aplikacje player.pl?

Dzięki
Odpowiedz
#35
(04-11-2018, 12:00 PM)Haszek napisał(a): Witam. Można prosić najnowszą wersję? Posiada profile użytkowników więc zwiększa funkcjonalność. I pytanko jak można ściągnąć apk z play store? Żadne downloadery nie działają na aplikacje player.pl?

Dzięki

Zaktualizowane.

Podziękowali: Łonogrzmot, zbigzbig20, Haszek, norbi152
Odpowiedz
#36
(05-11-2018, 04:30 PM)c0d34fun napisał(a):
(04-11-2018, 12:00 PM)Haszek napisał(a): Witam. Można prosić najnowszą wersję? Posiada profile użytkowników więc zwiększa funkcjonalność. I pytanko jak można ściągnąć apk z play store? Żadne downloadery nie działają na aplikacje player.pl?

Dzięki

Zaktualizowane.

Super, dzięki wielkie!!

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
ciągle "nieznany blad" gdy cokolwiek chce odpalic
Odpowiedz
#38
(08-11-2018, 07:20 PM)bielooo napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: Equedeus
Odpowiedz
#39
Linki w pierwszym poscie zaktualizowane do najnowszej wersji ktora rowiazala powyzszy problem.
Odpowiedz
#40
WITAM JA MAM NOWY PLAYER SCIAGNIETY NA TV LG I POKAZUJE MI ZE INTERNET ZA SLABY A WSZYSTKO INNE CHODZI I BOX KODI TEZ ALE PLAYER NIE CHCE.STARA WERSJA TVN PLAYER SMIGA NOWA NIE W UK.DZIEKI ZA JAKIES  WSKAZOWKI. Shy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości