Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
(31-05-2023, 11:40 AM)zuku1786 napisał(a): Czy ktoś doświadczył ostatnio u siebie problemów z działaniem HBO Max?

Nie

zuku1786 napisał(a):ponownie zainstalowałem HBO Max ze sklepu Aurora
Odinstalowanie i ponowne zainstalowanie nic nie dało
problem i jak go rozwiązać?

Odinstaluj ten wynalazek, restart urządzenia, ponownie zainstaluj na przykład via Downloader z pewnego zewnętrznego źródła...

[Obrazek: Dq8jo34l.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Mam takie samo zdanie, żadnych problemów z HBO Max instalowanych na kilku stickach.

Aurora nastawiona jest głownie na telefony co już w sumie powoduje też problemy na innych urządzeniach niż telefony.
Odpowiedz
Witam, ogromna prośba do kolegów zgasła mi  apl skyshowtime  na fire tv stick , pobrałem już kilka różnych wersji i instalowałem przez explore ale niestety za każdym razem ten sam komunikat że aplikacja jest nie obsługiwana przez moje urządzenie , czy może mnie ktoś poratować działającą wersja apki która działa u niego na fire tv stick?
Odpowiedz
(05-08-2023, 01:28 PM)kiwaczek70 napisał(a): wersja apki która działa u niego na fire tv stick?

[Obrazek: 3mwpQv2l.jpg]
Odpowiedz
ups... udało się już znalazłem zainstalowałem i działa, ale mam jeszcze jedno pytanie o Rakuten TV czy na fire tv stick działa komuś , jest jakaś stabilna apka?
Odpowiedz
(05-08-2023, 02:52 PM)kiwaczek70 napisał(a): Rakuten TV czy na fire tv stick działa komuś , jest jakaś stabilna apka?


[Obrazek: XU8AQuhl.jpg]

[Obrazek: FpPyU4Fl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



Hm, ja na moim Fire Stick Lite niestety nie mogę zainstalować apka jest w apstore ale nawet jak zmienię region na usa to pokazuje że api jest nie dostępne , pobrałem 3 wersje apk z apkmirror i za każdym razem po instalacji jest komunikat ups coś poszło nie tak.

A jaka to wersja aplikacji i na jakim Fire Stick zainstalowana?

ok, ruszył w końcu na tej wersji 4.4.2-4040200
Odpowiedz
Aktualizowałem właśnie swojego z appstore na Fire MAX i tez nie działa. :/ jak widać trzeba cofnąć się do starszej albo czekać na zgłoszenia błędów.
Odpowiedz
Panowie jak ostatnia wersja KODI obsługuję DTS na Amazon Fire Stick 4K Max ??
Odpowiedz
Kodi Omega 21 obsługiuje DTS na Fire sticku 4k Max bezproblemowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości