Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
(05-11-2022, 07:10 PM)gs18 napisał(a): czy komus ta nowsza wersja TVP VOD z apkpure dziala na firesticku?

Hey, tak 2.0.1 dziala na moich trzech firestick 4K MAX
Odpowiedz
REKLAMA:



No to ciekawe, a u mnie instaluje ale nie startuje... 4k stick.
Odpowiedz
(10-11-2022, 04:49 PM)gs18 napisał(a): No to ciekawe, a u mnie instaluje ale nie startuje... 4k stick.
U mnie tak samo

Wysłane z mojego ANA-NX9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Aplikacja z apkpure czy macie jakoś Google Play na 4k Stick?
Odpowiedz
To jest link do tego co uzywam v2.0.1

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dzis zainstaluje najnowszy v2.0.2

(11-11-2022, 01:38 PM)k79edi napisał(a): Aplikacja z apkpure czy macie jakoś Google Play na 4k Stick?

niemam zobacz, sproboj przegrac v2.0.1 z linku co podalem

EDIT: nieposiadam najnowszych firmware updates na moj 4k MAX, moze cos amazon napsocil w najnowszych wersjach firmware.
Odpowiedz
Wczoraj przetestowalem na firestick 4k Max i wyglada na to ze trzeba fully uninstall poprzednia wersje TVP VOD przed installacja najnowszej wersji. np v2.0.2. Jak zrobilem "update" z v2.0.1 do v2.0.2 to apka crashowala lub niestartowala.

Takze przetestujcie i dajcie znac. Mam nadzieje ze to pomoze komus :-)
Odpowiedz
REKLAMA:



Link od kolegi caveman007 u mnie zadzialal, dzieki
Odpowiedz
Z powyższych wersji u mnie działa tylko 1.2.4 która odznaczona jest jaki 1.2.5 (com.tvp.vodtv.tv-1.2.5(21)).

Kolejna wersja 1.2.5 (TVP_com.tvp.vodtv.tw_1.2.5.apk) przestała działać do marca 2020. Taki wywala błąd apka.

Jak by ktoś miał okolice 2.0.2 to chętnie pożyczę. Dzięki
Odpowiedz
Nie lepiej wrzucić wtyczkę TVP do Kodi? Działa bezproblemowo i pomija reklamy. Apki co jakiś czas mi się wysypywały, wtyczka działa.
Odpowiedz
(20-11-2022, 07:42 PM)Pacias napisał(a): Nie lepiej wrzucić wtyczkę TVP do Kodi?
A jak ktoś nie chce Kodi?
Canal+ box posiadam oraz TVP VOD 1.2.5 (wersja bez reklam) i działa prawidłowo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości