Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
#11
Ta aplikacja od TVP ma jakis bug i to nie chodzi o wersje spatchowaną czy normalną ze sklepu, obie sprawdzalem przy próbie uruchomienia wielu starszych programów po prostu nie startują kręci sie tylko kolko i wywala blad odtwarzania.
Sprawdzcie sobie np. taką SONDE 2, odcinek np. 1 Voyager nie uruchomi się, innych wiele odcinków to samo, a o dziwo uruchomienie tych samych z poziomu KODI z wtyczką Telwizja Polska tam wszystko dziala, takze TVP dalo ciala z tą appką.

btw. welkie dzięki kolego c0d34fun za wersje bez idiotycznych reklam, dobra robota!.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Mi nie trybi musiałem sam na telefonie ją potraktować Lucky Pacherem, instaluje się normalnie ale nie ma jej na ekranie dopiero w Lucky i SD Maid ją widać ale też się nie uruchamia......i tak dzięki przynajmniej przypomniałem sobie o zapomnianym już Lucky Patcher.
Odpowiedz
#13
Dziś pojawiła się nowe wersja aplikacji 1.1.0. Czy jesteś w stanie zablokować w niej reklamy ??
Odpowiedz
#14
Jestem w stanie  Dodgy
Odpowiedz
#15
A czy jesteś w stanie się nią z nami podzielić ??

Dobra , już się podzieliłeś Smile Bardzo Ci dziękuję dobry człowieku Smile
Odpowiedz
#16
Wczoraj czyli 23.05.2018 poprawili dzialanie aplikacji a raczej ich serwerów i teraz wszystkie materialy sie juz uruchamiają poprawnie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Pojawiła sie juz w sklepie wersja 1.1.1
Odpowiedz
#18
zrobione

Podziękowali: PeterMac
Odpowiedz
#19
20-05-2018, 11:19 AM
Pobierasz, zmieniasz rozszerzenie z zip na apk i instalujesz na ATV. Nie musisz wcześniej instalować wersji normalnej.


jaki program proponujecie do zmiany zip na apk ?
Odpowiedz
#20
Zwykły menadżer plików. Zmień nazwę -> kasujesz ZIP i wpisujesz APK [Enter]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości