Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
#21
(26-05-2018, 04:07 PM)xianixTJE napisał(a): 20-05-2018, 11:19 AM
Pobierasz, zmieniasz rozszerzenie z zip na apk i instalujesz na ATV. Nie musisz wcześniej instalować wersji normalnej.


jaki program proponujecie do zmiany zip na apk ?

pytasz tak jakbys od wczoraj miał styczność z komputerem Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
(27-05-2018, 12:59 PM)PeterMac napisał(a):
(26-05-2018, 04:07 PM)xianixTJE napisał(a): 20-05-2018, 11:19 AM
Pobierasz, zmieniasz rozszerzenie z zip na apk i instalujesz na ATV. Nie musisz wcześniej instalować wersji normalnej.


jaki program proponujecie do zmiany zip na apk ?

pytasz tak jakbys od wczoraj miał styczność z komputerem Wink
Witam. Na moim androidboxie nie działa. Zainstalowałem patcha 1.1.1 i co teraz? Doinstalowalem apkę z Google Play, otwieram... i jest jak dotychczas, czyli z reklamami. Co trzeba zrobić? Coś podmienić?
Odpowiedz
#23
patched nie patch instalujesz i uzywasz nic ze sklepu nie potrzebujesz
Odpowiedz
#24
Zaznaczam że jest to aplikacja na Android TV !!!
Odpowiedz
#25
(27-05-2018, 08:36 PM)kash18 napisał(a): Zaznaczam że jest to aplikacja na Android TV !!!

No Tak, ja robiłem próby na androidbox. Myślałem, że to nie ma znaczenia. W takim razie, jak przystosować patch do androidboxa? System jest w końcu ten sam...
Odpowiedz
#26
(28-05-2018, 08:23 AM)bigos napisał(a):
(27-05-2018, 08:36 PM)kash18 napisał(a): Zaznaczam że jest to aplikacja na Android TV !!!

No Tak, ja robiłem próby na androidbox. Myślałem, że to nie ma znaczenia. W takim razie, jak przystosować patch do androidboxa? System jest w końcu ten sam...

Co Ty chcesz tu przystosowywać lol, instalujesz wersje juz spatchowaną i nic ze sklepu GooglePlay nie dotykasz bo jak przeinstalujesz wersje sklepową to bedą znowu reklamy. 
Jest to wersja aplikacja przeznaczona na system Android TV na boxy ktore posiadają system Android TV czyli takie jak: Nvidia Shield TV, Xiaomi MiBox, telewizory smart z Android TV itp, jesli nie działa to na chińskich boxach noname z systemem telefonowym Android to nic nie zrobisz.
Odpowiedz
REKLAMA:



#27
(28-05-2018, 09:52 AM)PeterMac napisał(a):
(28-05-2018, 08:23 AM)bigos napisał(a):
(27-05-2018, 08:36 PM)kash18 napisał(a): Zaznaczam że jest to aplikacja na Android TV !!!

No Tak, ja robiłem próby na androidbox. Myślałem, że to nie ma znaczenia. W takim razie, jak przystosować patch do androidboxa? System jest w końcu ten sam...

Co Ty chcesz tu przystosowywać lol, instalujesz wersje juz spatchowaną i nic ze sklepu GooglePlay nie dotykasz bo jak przeinstalujesz wersje sklepową to bedą znowu reklamy. 
Jest to wersja aplikacja przeznaczona na system Android TV na boxy ktore posiadają system Android TV czyli takie jak: Nvidia Shield TV, Xiaomi MiBox, telewizory smart z Android TV itp, jesli nie działa to na chińskich boxach noname z systemem telefonowym Android to nic nie zrobisz.
Próby robiłem na sprzęcie Zoomtak z oficjalnego dystrybutora na Polskę - MGM Play. Ma on bardzo dobre parametry techniczne i kosztuje ponad 500 zlotych. Co do prób, zainstalowałem wersję spatchowaną VOD TVP, ale nigdzie nie ma śladu po instalacji tzn. na androidbox Zoomtak nie ma ikony, skrótu do aplikacji...
Odpowiedz
#28
Ta wersja nie będzie ci działać na zwykłym androidzie. Odinstaluj ją. Zawsze możesz poprosić autora o wersje na zwykłego androida. Może się zlituje jak znajdzie czas ...
Odpowiedz
#29
(28-05-2018, 12:56 PM)bigos napisał(a):
(28-05-2018, 09:52 AM)PeterMac napisał(a):
(28-05-2018, 08:23 AM)bigos napisał(a):
(27-05-2018, 08:36 PM)kash18 napisał(a): Zaznaczam że jest to aplikacja na Android TV !!!

No Tak, ja robiłem próby na androidbox. Myślałem, że to nie ma znaczenia. W takim razie, jak przystosować patch do androidboxa? System jest w końcu ten sam...

Co Ty chcesz tu przystosowywać lol, instalujesz wersje juz spatchowaną i nic ze sklepu GooglePlay nie dotykasz bo jak przeinstalujesz wersje sklepową to bedą znowu reklamy. 
Jest to wersja aplikacja przeznaczona na system Android TV na boxy ktore posiadają system Android TV czyli takie jak: Nvidia Shield TV, Xiaomi MiBox, telewizory smart z Android TV itp, jesli nie działa to na chińskich boxach noname z systemem telefonowym Android to nic nie zrobisz.
Próby robiłem na sprzęcie Zoomtak z oficjalnego dystrybutora na Polskę - MGM Play. Ma on bardzo dobre parametry techniczne i kosztuje ponad 500 zlotych. Co do prób, zainstalowałem wersję spatchowaną VOD TVP, ale nigdzie nie ma śladu po instalacji tzn. na androidbox Zoomtak nie ma ikony, skrótu do aplikacji...

500zl za taki chinski wynalazek litosci Smile za tyle idzie kupić spokojnie uzywke Nvidia Shield TV która zmiata to coś pod kazdym względem, za ~800zł kupisz nowke i jest to sprzęt nieporównywalnie lepszy z pelnym Android TV i najmocniejszym GPU na świecie w boxach tego typu, nie mówiąc o całej reszcie softu i hardwaru.
Odpowiedz
#30
Wersja 1.1.1m powinna sie zainstalowac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości