Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
#31
(28-05-2018, 07:04 PM)c0d34fun napisał(a): Wersja 1.1.1m powinna sie zainstalowac.

superdzięki, na androidbox Zoomtak działa wyśmienicie!!! Smile
Dodam, sprawdzałem na smartfonie Samsung Galaxy - też działa Smile

PS  Do PeterMac:
1. "Nvidia Shield TV która zmiata to coś pod kazdym względem..." - po co te uszczypliwości??? Mnie to coś wystarcza, obsługuje HDR i 4K, no i ma niezły procesor i wystarczającą ilość pamięci RAM. Nie jestem dzieckiem, nie gram na ekranie TV a Nvidia Shield, to konsola...
2. "to wersja aplikacja przeznaczona na system Android TV..." - Zoomtak jest na androidzie!
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
ad.2 - android i android tv to mimo wszystko nie jest to samo, różnią się znacząco w warstwie obsługi i o ile apki ze zwykłego androida można w większości zainstalować na android tv, to i tak są problemy z ich obsługą, ponieważ obraz wyświetla się bokiem, bez myszy z reguły nie da się nawigować itd...
Nigdy nie próbowałem instalować odwrotnie tzn. apkę z tv na zwykłym androidzie, ale należy spodziewać się podobnych problemów (np. może nie działać obsługa przez dotyk, brak ikony aplikacji, wyświetlanie bokiem i tak dalej)
Odpowiedz
#33
Musisz zacząć rozróżniać android (telefoniczny, głównie spotykany na chińskich TVBoxach) to nie to samo co Android TV.
Android to sam system, ale Android TV to android z zupełnie innym interfejsem i:
- wszystkie chyba apki ze zwykłgo androida pójdą na AndroidTV (obsługa może być problematyczna).
- żadna apka sricte pod AndroidTV nie pójdzie na zwykłym czystym androidzie (nawet kombinowanie z doinstalowaniem leanback launchera nic nie daje).
Z dwa lata temu próbowałem z leanback launcherem, ładnie udało mi się zainstalować leanback launcher, ale apki z AndroidTV nie prażyły, albo instalowały się i tak wersje zwykle telefoniczne, nawet doinstalowanie sklepu z AndroidTV też nie pomagało u mnie).

Niezależnie ile kosztował i może mieć mega hardware... dopóki nie ma AndroidTV (tylko zwykły android smartphonowy) nie ma sposobu odpalić apek stworzonych stricte pod AndroidTV.

Możesz poszukać czy coś się zmieniło w sprawie kombinowania z doinstalowywaniem leanback launchera (musisz mieć roota i choć troszkę wiedzieć co to jest build.prop), ale pewnie efekt będzie mizerny i powrót do "orgyinału" może się uda przez ustawienia fabryczne, a najlepiej było by przez wgranie romu z systemem od nowa.
Odpowiedz
#34
Niezależnie od ciekawego wywodu nt. androida mogę stwierdzić, że apka z literą m na końcu nazwy działa wyśmienicie, zarówno na androidbox Zoomtak, jak i smartfonie Samsung. Dodam, że na smartfonie brata musiałem zmienić rozszerzenie z zip na apk, u mnie instalacja odbyła się od razu, bez żadnych ograniczeń poza ustawieniem instalacji z nieznanych źródeł
Odpowiedz
#35
a propos m jak mobile, @c0d34fun może byś iple i playera też zrobił w wersji m?
Co do zip i apk, chrome pobiera jako zip a firefox poprawnie apk.
Odpowiedz
#36
(28-05-2018, 10:30 PM)bigos napisał(a):
(28-05-2018, 07:04 PM)c0d34fun napisał(a): Wersja 1.1.1m powinna sie zainstalowac.

superdzięki, na androidbox Zoomtak działa wyśmienicie!!! Smile
Dodam, sprawdzałem na smartfonie Samsung Galaxy - też działa Smile

PS  Do PeterMac:
1. "Nvidia Shield TV która zmiata to coś pod kazdym względem..." - po co te uszczypliwości??? Mnie to coś wystarcza, obsługuje HDR i 4K, no i ma niezły procesor i wystarczającą ilość pamięci RAM. Nie jestem dzieckiem, nie gram na ekranie TV a Nvidia Shield, to konsola...
2. "to wersja aplikacja przeznaczona na system Android TV..." - Zoomtak jest na androidzie!
Nie chciałem być uszczypliwy jesli tak to odebrałeś to trudno Sad, chciałem doradzić i polecic to co najlepsze ze w podobnej cenie ze lepiej było kupić Shield TV który jest bezkonkurencyjny na rynku przystawek Androidowych. Jako player do KODI to najlepszy wybór, idealna płynność w 4K 60fps z HDR, obsługa automatycznego przełączania odswiezania do trybu 24p (24Hz), bitstream formatów bezstratnych audio, DTS-HD, TrueHD, obsluga NetFlixa w 4K i innych uslug streamingowych, Google Assistant, najlepsza wydajność w grach (Tegra X1), streamowania gier z serwerów Nvidi GeForce Now, GameStream z komputera i inne. Shield TV to połaczenie konsoli i odtwarzacza ale głównie kupuje sie go z myślą jako najlepszy odtwarzacz sieciowy do KODI.
Ja nie twierdzę ze ten Zoomtak sie do niczego nie nadaje, zapewne tez jest ok, tylo osobiscie jakbym miał juz wydać na player 500zł to dokladam 200zł i mam Shielda, a nawet szukam uzywki za 500zł na gwarancji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Nie wiem czy na mini pc bym się nie szczypnął za 700 zł jakieś coś w stylu MELE,niżeli shield
1). Na grach mi nie zależy

2). Shield to tylko android taki mele z dobrym prockiem to android,libreelec,windows 3 in one

3). Do tej pory jeszcze na androidzie żadna przeglądarka szału nie zrobił telefon inna sprawa 
ale operowanie myszką czy pilotem czy kontrolerem to inna sprawa

4). Kodi no nie okłamujmy się są addony które dziś działają świetnie jutro tylko kategorie widać
i tu teraz przechodzę sobie na windows odpalam przeglądarkę z ublock + dobre dodatkowe regóły i tyle reklam widziałem
co prawda FireFox na android jest z ublockiem ale co to daje skoro powiedzmy dany film nie da się wyświetlic na pelnym ekranie

5). Wydając 800zł na coś, zdecydowanie polował bym na coś co ma możliwości a nie tylko kontroler i androida na pokładzie (cabriolet bez możliwości zamontowania dachu)
Odpowiedz
#38
(29-05-2018, 01:26 PM)ghost12 napisał(a): a propos m jak mobile, @c0d34fun może byś iple i playera też zrobił w wersji m?
Co do zip i apk, chrome pobiera jako zip a firefox poprawnie apk.

Ipla jest na wszystkie platformy w jednym apk.
Odpowiedz
#39
Jaca, komputer nie zapewnia takiej wygody uzytkowania nawigowania co Shield TV/AndroidTV, wezmy taki YouTube tu masz glosowe wyszukiwanie, malo tego jest asystant Google ktory daje zaawansowane sterowanie glosowe, typu siedzisz sobie wygodnie mowisz w stylu "Play Stranger Things on Netflix" i juz leci, jak masz np. oswietlenie intiligetne w domu to mozesz sobie glosowo nim sterować i robi inny rzeczy.
Na komputerze wiadomo jak wyglada sterowanie mysz klawiatura itd.
Druga sprawa pokaz mi komputer za 800zl ktory bedzie odtwarzal ultra plynnie material 4K 60fps z HDR, jak masz cos takiego to proszę daj link a sam zakupię, takze wszystko zalezy kto jakie ma wymagania i potrzeby.
Co do przegladarki internetowej to zgoda, nic nie zastąpi przeglądarki na komputery, tylko akurat tego typu urządzenia nie są glownie tworzone z myslą o przeglądaniu internetu tylko to są playery glownie do konsumowania tresci wideo z roznych serwisów YouTube, NetFlix itp.
Odpowiedz
#40
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości