Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkujący z Kodi. Problemy z rozpoznawaniem DTS i instalowaniem dodatków.
#31
(03-12-2018, 11:22 AM)jon1022 napisał(a):
(03-12-2018, 09:05 AM)Jbevp napisał(a): Witam koledzy
Mam pytanie czy karta SD z KODI oraz zainstalowanymi pozostałymi programami przygotowana i pracująca prawidłowo pod Rasberry Pi 3 B+ po włożeniu do odtwarzacza  tv box a5x max + do gniazda SD będzie przy uruchamianiu się tv box-a startować z zainstalowanym na nim KODI - czy trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe modyfikacje?

Witam
Niestety to nie zadziała - karta z systemem zainstalowanym na raspberry pi będzie działać tylko pod raspberry pi (ewentualnie system zainstalowany na RPI 2 zadziała na RPI3) nie ma natomiast szans żeby ruszyło na boxie.
Musisz zainstalować wersję systemu przeznaczoną na procesor w twoim boxie Libreelec/openelec...

Ja mam takiego box-a z takimi parametrami - co byś proponował wgrać, gdzie to znaleźć i jak to wgrać?
Nie będzie to wgrywanie problematyczne, skomplikowane? Czy pozostałe menu z Box-a zostanie?

Parametry mojego box-a:

ANDROID SMART TV BOX A5X MAX+
Najnowsza wersja z wyświetlaczem, dwuzakresowym WiFi i 64GB pamięci RAM
Najnowszy system ANDROID 8.1 OREO
Nowy wydajny czterordzeniowy procesor Rockchip RK3328
5 rdzeniowa karta graficzna MALI-450
RAM 4GB / FLASH 64GB
WiFi 2.4/5 GHz i LAN 100 Mbps
HDMI 2.0a z obsługą HDR10 i rozdzielczości ULTRA HD
3x USB 2.0 + 1x USB 3.0
Obsługa dysków, kart pamięci i pendrivów
Sklep GOOGLE PLAY
Obsługą popularnych aplikacji multimedialnych
Urządzenie po podłączeniu gotowe do pracy
Nierootowany box z obsługą zabezpieczeń DRM L3 - tylko u nas jesteś pewny, że sprzedawane urządzenie wspiera zabezpieczenia DRM. które są wymagane przez większość aplikacji multimedialnych

Z góry dzięki za pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Na twojego boxa to trochę słabo z alternatywnym softem - ma procesor Rockchip RK3328 który ma słabe wsparcie.
Na papierze masz super parametry ale co z tego... ten box chyba nawet netflixa w 1080p nie uruchomi?
Jeśli chcesz zainstalować system libreelec na karcie SD i korzystać tak jak na raspberry pi to jest jakaś wersja Alpha:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

ale czy to się nadaje do codziennego użytku w tej chwili to nie wiem.
Co do instalacji to nie pomogę - od dawna siedzę na raspberry pi tu wszystko działa Smile
Odpowiedz
#33
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości