Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klatkujący się obraz Kodi
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
piszesz o wersji pod andkiem czy libreelec ? Klatkował ci po libre czy było ok ? jakiej predkosci masz kartę SD ze az tak marudisz ?
Odpowiedz
#13
Mam MiBox 4K. Mam, do was pytanie. Jak zmienić odświeżanie materiału w Kodi 18 Leia Alpha. W ustawieniach odświeżania (system) mam ustawione 60Hz i zmiana ustawienia jest nieaktywna. Jakieś pomysły? Mam wrażenie, że mój telewizor nie wyrabia 60Hz.
Odpowiedz
#14
Częstotliwość odświeżania w kodi jest automatycznie ustawiana tak by można płynnie śmigać po kodi. W kodi 18 i tu pewnie chodzi o android to nie wiele można zdziałać by poprawić płynność oglądania, można spróbować z plikiem advancedsettings.xml i dodać wpis
 i tu podam przykład do video 24fps bo najczęściej materiały są w tej liczbie klatek.

<adjustrefreshrate> 
    <override>
      <fps>23.976</fps>   
      <refresh>23.976</refresh>
    </override>
    <fallback>
      <refresh>60.0</refresh> 
    </fallback>
</adjustrefreshrate>

Do innych apek jak powiedzmy netflix, viki itp. można zainstalować sobie amlogic tv box który odświeża obraz proporcjonalnie do liczby klatek video. Sprawdzałem z kodi ale coś u mnie nie hulało więc amlogic tv box tool najpewniej nie pomoże. Należy wiedzieć że jeśli chcemy komfortowo użytkować kodi to wyłącznie na LE/CE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości