Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejście w tryb uśpienia bez pilota oraz wznowienie
#1
Nie mam pilota do urządzenia TV BOX MXQ PRO+ 2G/16GB S905X.
Czy jest możliwość przejścia w tryb uśpienia, a następnie wznowienia do normalnego trybu za pomocą myszki bezprzewodowej?
Jakieś aplikacje?
Chodzi mi dokładnie o opcję, która zastąpiłaby przycisk "Power" z pilota.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Uspic dasz rade przy zamykaniu sa opcje suspend, nie wiem jak z budzeniem. jest plik w kodi który mapuje przyciski pilota myszy wiec idealnie gdybyś znalazł taki gotowy do jakiejś bezprzewodowej myszki/klawiatury i go podmienił w kodi. Szukaj tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Ewentualnie edycja istniejacego pliku ale nie robiłem tego osobiście

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#3
(19-06-2018, 08:28 AM)kyniol73 napisał(a): jest plik w kodi

Chcę usypiać system z poziomu androida. Bezpośrednio z głównego menu.
Odpowiedz
#4
Rozumiem ja od lat uzywam libreelec poniewaz nie potrzebuję androida a pudełko jest centrum multimedialnym w domu...ale wydaje mi sie ze z poziomu kodi jak dasz suspend to usypiasz androida. U mnie działa ale ja mam beelinka + oryginalny pilot
Odpowiedz
#5
Z LibreELEC może by się udało ale z Androida raczej nie. Masz ROOTa na tym boxie?

Podziękowali: ssooqq
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Raczej mam roota, bo nic nie skubałem w nim. Mogę sobie wgrać LibreELEC na kartę jeżeli to ma mi pomóc w wyłączaniu i włączaniu boxa za pomocą myszki.
Jak wgram LibreELEC to co dalej robić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
wgraj na kartę sd odpal i sprawdz usypianie. Problem ze na zwykłej myszce go nie obudzisz bo niby dlaczego po nacisnięciu lewego czy prawego przycisku myszy miałby ci wstac kodi ? Predzej już bym zakupił bezprzewodowy pilot/klawiature jakas popularną i tam przeprogramował przycisk power (możliwe ze zdzaiała ci od strzału bez modyfikacji) . Mówie o czymś takim - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości