Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm -MrKnow
#1
witajcie mam problem z tym dodatkiem zaliczam pare odcinków serialu i potem 
mam źródła ale nic nie odtwarza wygląda to ta
mam źródło szukajkatv_nocf|openload|lektor|ac3 wybieram i pomija źródło inne też zatrzymuje się tylko na vidoza pojawia śię prosze czekać ale po kilkunastu sekundach próby załadowania pliku daje sobie spokuj 
sprawdziłem na stronie szukajki i bez problemu odpala mi odcinek z openload którego fanfilm mi nie odtwarza wiec źródło działa 

i kolejna sprawa polecono mi fanfilm w zamian za covenanta i tak covenant na openload pokazywał plansze parowania i odpalał odcinek fanfilm pomija wszysto z openload
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zaczynamy od początku - to nie wygląda na problem z FF tylko z resolverem.
Rozwiązaniem jest wyczyszczenie cache resolvera i wtyczki: Fanfilm - narzędzia - wyczyść cache, wyczyść źródła. Oraz Fanfilm - narzędzia - konta - ustawienia resolveurl - reste function cache.

Jak nie pomoże:
1. Jaka wersja FanFilm, skąd pobrana
2. Jaka wersja resolveurl - skąd pobrana...

BTW - problemem może też być tówj problem z internetem - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Oczywiście, że to nie problem z fanfilm tylko resolverem. Po listowaniu źródeł kontrolę nad jego uruchomieniem przejmuje resolver.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
A więc jak wejde w ustawienia fanfilmu to nie mam tam opcji wyczyść cache , wyczyść źródła usrawienia resolvera sa tam gdzie napisałeś

Fanfilm mam 2018.05.27 z qwer repo
Resolveurl nie wiemjak spradzic wersje i skad go mam
Odpowiedz
#5
@labalab aby wyczyścić cache wejdź we wtyczkę FanFilm -> Narzędzia i przed ostatnia opcja to wyczyść cache.
Aby sprawdzić wersję resolverurl wejdź w ustawienia -> ustawienia systemu (na dole zmień na zaawansowane) -> dodatki -> zarządzaj zależnościami -> i poszukaj ResolveURL.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
1. Zmień repozytorium qwer na repozytorium cherry - będziesz miał zawsze aktualne FF i odpowiedni resolver zainstalowany. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
2. Nie masz opcji wyczyść cache? Pewnie olałeś moją wskazówkę i wszedłeś przez Fanfilm, ppm - ustawienia...

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dobra już znalazlem w fanfilmie i wwycyscilem cache i źródła ale jak robie reset function cache w resolveurl to
mam błąd dodatku
resolveurl mam 6.0.09
Odpowiedz
#8
Zainstaluj ten By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#9
@GalAnonim - ale i tak mu się zaraz zaktualizuje do tego z repo cherry/qwer/notoco....
Może temu z repozytorium cherry też by się przydała aktualizacja?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Jak zainstaluje ręcznie starszą wersję to chyba(na 80%) auto aktualizacja sama się wyłączy. A w cherry jest dobry resolver nie widzę problemów w jego działaniu, ostatnie poprawki jsergio tylko mieszają np. zepsuły resolver speedvid. OP wywala błąd bo pewnie nie ma script.module.requests ale tego się bez loga nie dowiemy

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości