Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix - problem z płynnością Intel Atom Z3735E
#1
Witam. Posiadam tablet Colorovo Supreme 8H. Jego specyfikacja to Intel Atom Z3735E, 16 GB pamięci, 1GB RAM, Intel HD Graphics, Windows 10 w przestarzałej wersji 1511 z niedziałającym sklepem (nowszej nie da się wgrać z powodu zbyt małej ilości wolnego miejsca). Dotychczas korzystałem z tego tabletu jako przystawki do telewizora przez miniHDMI i mam pilota na usb, który działa z tym tabletem. Youtube i inne serwisy działy na tej konfiguracji z Kodi poprawnie. Ostatnio chciałem wypróbować Netflixa czy na tym zadziała z tej instrukcji By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na Kodi 18. Działa, ale wideo się tnie. Jakie wymagania sprzętowe ma Netflix? Wiem, że ten tablet ma beznadziejną specyfikacje, nawet w chwili premiery, bardzo budżetowy i tani produkt. Jestem świadom, że ten sprzęt może być na to za słaby, ale jednak te nowsze Atomy dobrze sobie radziły z filmami w przeciwieństwie do pierwszych wersji. 
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka do Netflix działa trochę inaczej bo wykorzystuje InputStream Adaptive co pochłania procesor. Nawet na niektórych mocnych tv boxach płynnie działa max 720p. Jaki sprzęt do tego płynnego FHD potrzeba, tego nie wiem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
U mnie na t95z plus z 2gb ram, chodzi płynnie na 1920*1080.
Odpowiedz
#4
(11-06-2018, 06:52 AM)norbi152 napisał(a): U mnie na t95z plus z 2gb ram, chodzi płynnie na 1920*1080.

A możesz sprawdzić jakiś program/film/serial który ma 29fps np "wojny magazynowe" ?
Ten twój box ma octacora ale z tego co wiem to jak na razie kodi 18 nie umie dekodować netflixa na 8 rdzeniach i wszystko działa tylko na 2.
Odpowiedz
#5
Powiem tak, na Libreelec jak instalowałem to tnie, ale za to na androidzie 7.1.2 chodzi płynnie. Dziwne zjawisko, bo powinno byc odwrotnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości