Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
Skompresowane oba EPG zip :  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  ,  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Aktualizowane codziennie o 11:00
Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:

spoko ale potrzebny folder np. K.W.P_PL_EPG a wnim dopiero xml i gz wtedy wypakuje do folderu a nie osobno
tak dla higieny.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Witam.
Ze względu na to że, z dostępem do plików epg bywa różnie postanowiłem napisać jakiś czas temu program dostępowy. Dodałem epg.ovh jako pierwszy na liście wyboru.
Po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła można dodawać i usuwać inne źródła klikając w logo. 
Można też dowiedzieć się który dostawca epg jest bardziej popularny.
Dostęp do programu:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

[Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
(07-14-2019, 04:04 PM)mjw napisał(a): Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile

Zrobione  Smile
Odpowiedz
(06-29-2019, 09:42 AM)sky02 napisał(a): Epg przebudowane na 3 dniowe. Jak będą słowa krytyki, że za długo się wczytuje, wrócimy do 2 dni.

3 dni może i dobra sprawa ale jak wyżej. Ładuje się zdecydowanie za długo. Może by tak generować 2 pliki jeden 2 dniowy a drugi  3 dniowy?
Odpowiedz
REKLAMA:

Witam Panowie, mój problem polega na tym, że obojętne skąd wezmę EPG czy to z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to i tak programy są rozjechane kompletnie.. a stream biorę z teleelevidenie, mogę podesłać playlistę no problem byle by mieć to tylko jakoś ogarnięte. Pozdrawiam i przepraszam jeśli w złym temacie piszę.
Odpowiedz
(07-20-2019, 10:34 AM)patrick94 napisał(a): obojętne skąd wezmę EPG
a stream biorę z teleelevidenie

Jeszcze dopisz w jakiej aplikacji oglądasz, uruchamiasz tą "kombinację" lista m3u+EGP, pewnie to tylko kwestia poprawnych ustawień  [Obrazek: n010.gif]

Informacyjnie, niezobowiązująco, lista od Teleelevidenie+EGP od kultowego kodiwpigulce, w aplikacjach Perfect Player lub TiviMate IPTV Player spisuje się ŚWIETNIE [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..
Odpowiedz
(07-20-2019, 11:30 AM)patrick94 napisał(a): Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..

Pewnie nie Polska lokalizacja i jest przesunięcie czasowe. Kolego musisz dodać lub ująć czas w programie, bo epg jest tworzone na czas Pl znaczy strefa 0 i w programie w zależności czy na zachód -1 czy na wschód +1 itd . Strefy czasowe. Pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości