Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Witaj poszły delikatne  zmiany w epg wyłączyłem sport : skysports.com, m.tvguide.co.uk-full i tak 99% użytkowników nawet nie wiedziało o tym. Jutro po 11 godz  sprawdź czy działa i napisz tu lub na pw do mnie . Pomyślimy nad powrotem do 2 dni. 33% wielkości pliku jest 3 dzień, który i tak jest poprawiany. Z 60 Mb zjedziemy na 40 Mb. Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
REKLAMA:

(07-25-2019, 04:49 PM)bartek35355 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dokładnie o EPG mówie. Przetestowałem z 20 różnych i tylko od kdp nie działa. TV się po prostu crashuje (nie ma żadnego komunikatu), musze go wyłączyć bo nic nie da się zrobić.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. np. ten działa a ma 24MB. Mam jeszcze inną teorie, że jest tam jakiś błąd z którym tv sobie nie radzi (przy xml editor online mi coś takiego wyskoczyło w 799699~ linii) Szkoda, bo ten od epg-polska nie pokrywa mi z 10 kanałów.
No ale na fonie i kodi na xo wszystko pięknie działa, więc bankowo to wina simple imptv lub samsunga.
Mam ten sam problem z EPG na Smart IPTV na Samsungu, ale ta sama lista i aplikacja na Android TV Sony działa bez zarzutu.
Odpowiedz
(07-25-2019, 10:41 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Witaj poszły delikatne  zmiany w epg wyłączyłem sport : skysports.com, m.tvguide.co.uk-full i tak 99% użytkowników nawet nie wiedziało o tym. Jutro po 11 godz  sprawdź czy działa i napisz tu lub na pw do mnie . Pomyślimy nad powrotem do 2 dni. 33% wielkości pliku jest 3 dnień, który i tak jest poprawiany. Z 60 Mb zjedziemy na 40 Mb. Pozdrawiam Wink

Nadal nie działa. Nie mam też pojęcia czy to aby kwestia rozmiaru, po prostu tv się zawiesza przy tej liście. Również pozdrawiam Smile
Odpowiedz
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie ważne czy to 5mb czy 150 otwiera i czyta a nie pobiera dodaje i czyta
Odpowiedz
(07-26-2019, 11:36 AM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Nie ważne czy to 5mb czy 150 otwiera i czyta a nie pobiera dodaje i czyta
To co pokazałeś to upload na serwer, Apka z tv musi pobrać ten plik. Zamknięty system tizen pewnie uniemożliwia pobieranie takich plików przez niezaufane apki jak smart IPTV.

Edit: Sprawdzałem pliki: 21MB, 29MB, 37MB, 42MB (po prostu ucinałem końcówke z pl.xml) i doszedłem do wniosku: 21 - działa, 29 - działa, 37 - freezuje smart ipvt na kilka chwil ale działa. 42 - nie działa.
Edit2: Do dupy ten smart IPTV, mam jeszcze problem z dzwiękiem, nie dam 20zł za to. Już wole dołożyć do Mi boxa i postawić kodiego jak normalny człowiek.
Odpowiedz
Więc zostajemy przy 3 dniowej liście. dzięki za testy i obiektywną opinię Wink . Zejście poniżej 35 Mb jest mało realne przy zachowaniu kompatybilności wielu list dostawców. Brawo za cierpliwość i trzymanie nerwów na wodzy. Szczerze gratuluję i Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
REKLAMA:

@bartek35355

nie ma żadnych problemów przewaliłem tone list ,jak lista kicha to i tnie, innych problemów nie ma używam od mniej więcej 4 może 5 lat
i żadna aplikacja w android,windows,linux nie działa lepiej.
Odpowiedz
(07-25-2019, 10:41 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  Witaj poszły delikatne  zmiany w epg wyłączyłem sport : skysports.com, m.tvguide.co.uk-full i tak 99% użytkowników nawet nie wiedziało o tym. Jutro po 11 godz  sprawdź czy działa i napisz tu lub na pw do mnie . Pomyślimy nad powrotem do 2 dni. 33% wielkości pliku jest 3 dzień, który i tak jest poprawiany. Z 60 Mb zjedziemy na 40 Mb. Pozdrawiam Wink
Zauważyłem jeszcze, że comedy central jest przesunięte, pokazuje programy które się jeszcze nie zaczęły. 40 minutowa różnica jest.
Odpowiedz
@ireeus Bardzo proszę usunąć nasze EPG oraz linki, które dublują naszą pracę z Pańskiej strony:
 By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . To EPG jest i zawsze będzie darmowe, a my się nie godzimy by inni, zarabiali na naszej pracy. Jak już ktoś chce nas wesprzeć to ma podane linki.
Nie Pozdrawiam.
Odpowiedz
Działa to epg By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. bo u mnie od wczoraj jakieś problemy są,nie wiem czy to od epg czy od kodi
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: mikla91, 2 gości