Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
@sky02 ,nie rób aktualizacji WebGrab+Plus pozostań przy V2.1.11 jak posiadasz ,.ini też poprawiaj sam ,w nowej wersji bez dodacji i kluczy nie zrobisz więcej linijek niż 1000 czy jakoś tak

Podziękowali: sky02
REKLAMA:



Halo witam. Wyjaśni ktoś na pw jak dokładnie zainstalować bazę tych kanałów? Bo niby wgrałem sobie wszystko, ale nie wyszukuje mi kompletnie nic :/
@sky02 chcę być niegrzeczny, obra Panie @Mtmixer zgłoś sie na PW to będzie długa rozmowa

Podziękowali: dwksc1906
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
(31-03-2020, 07:28 PM)Mtmixer napisał(a): jak dokładnie zainstalować bazę tych kanałów? Bo niby wgrałem sobie wszystko, ale nie wyszukuje mi kompletnie nic :/

Co zainstalowałeś, gdzie zainstalowałeś, co wgrałeś, gdzie wgrałeś, w czym nie wyszukuje, co nie wyszukuje, dlaczego nie?

Jaśniej, jaśniej, tutaj raczej nikt nie posiada uprawnień jasnowidza, konkrety pomogą Ci pomóc [Obrazek: a045.gif]
@Łonogrzmot  mi wychodzi to
[Obrazek: 43730_wrozbita-maciej.jpg]
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
A więc..
Wgrywałem sobie wszystko według poradnika z: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. , a dokładniej, to po wejsciu w konfiguracje PVR IPTV Simple Client, lokalizację w "ogólne", ścieżki odtwarzania m3u ustawiłem na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. W ustawieniach przewodnika, w ścieżce XMLTV ustawiłem to samo, ponieważ nie wiedziałem dokładnie co gdzie i jak (jestem strasznym laikiem, kodi używałem dawniej jedynie do odtwarzania telewizji z wp Big Grin). W logach natomiast dałem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..
Wiem, że pomieszałem w pierwszym/drugim ustawieniu, ale nie wiem dokładnie skąd wziąć w takim razie inne źródło :/
REKLAMA:



(31-03-2020, 07:50 PM)Mtmixer. napisał(a): Wiem, że pomieszałem w pierwszym/drugim ustawieniu, ale nie wiem dokładnie skąd wziąć w takim razie inne źródło :/

W tym dodatku, z definicji podstawowym zagadnieniem, jest posiadanie listy m3u, co zostało przez Ciebie pomylone/zrównane z EPG, musisz posiadać adres własnej listy m3u [Obrazek: r010.gif]
A skąd tą listę m3u mogę wziąć? :/
W sensie, czy jest gdzieś na forum jakaś darmówka.
(31-03-2020, 08:06 PM)Mtmixer napisał(a): A skąd tą listę m3u mogę wziąć? :/
W sensie, czy jest gdzieś na forum jakaś darmówka.

Dokładnie wpisz tą listę, która jest podana w poradniku, z którego korzystałeś [Obrazek: s065.gif]
Hasło na dziś : plusx lub teleelevidenie
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości