Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
Jeśli działają już kanały to nie musimy tego wklejac teraz? To na przyszłość tak?
Odpowiedz
REKLAMA:

Powiedzmy że tak, bo teraz znowu zaczeli nadpisywać ten plik czego nie robili od 3 miesięcy porostu go nie było. A ta pomyłka, błąd to ściema badają co i gdzie mogą zrobić by odciąć nie swoje epg. Kasa musi się zgadzać. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
(06-17-2018, 01:57 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zapraszam do pomocy przy tworzeniu. Wink
EPG będzie ZAWSZE darmowe.

A może pójść za ciosem i udałoby się stworzyć także darmowe forumowe podobne do m-TVguide , na przykład KwP-TVGuide .

Może można by użyć ten sam skrypt co w m-TVguide ( bo tam chyba licencja jest darmowa "GNU GENERAL PUBLIC LICENSE) , trzeba by go tylko trochę przeedytowac / zmienić  i stworzyć odpowiednie logo .

Chętnie bym to sam ruszył , ale jestem za "cinki"   pomysł mi się nasunoł bo przypadkowo natrafiłem na "script.tvguide-master " więc jeśli admin by poparł i jeszcze by ktoś był chętny to może bysie udało i tym samym w jakimś stopniu uniezależniło do tego z MODS , ja też chętnie pomogę.

(04-09-2019, 09:56 PM)sky02 napisał(a): Powiedzmy że tak, bo teraz znowu zaczeli nadpisywać ten plik czego nie robili od 3 miesięcy porostu go nie było. A ta pomyłka, błąd to ściema badają co i gdzie mogą zrobić by odciąć nie swoje epg. Kasa musi się zgadzać. Pozdrawiam Smile

Kolesie z MODS zrobili sobie źródło utrzymania z czegoś co jest darmowe .

Jedynie nie mogą blokować ani pobierać opłat za m-TVguide bo wtyczka nie jest ich , a tam jest licencja 

"GNU General Public
License is intended to guarantee your freedom to share and change free
software--to make sure the software is free for all its users."

więc starają się blokować możliwość używania darmowych linków z epg , żeby kupować u nich dostęp do płatnych ,
między inny dlatego też pomyślałem , że może by się udało stworzyć forumową darmową wtyczkę KwP-TVGuide , ale niestety sam tego nie ruszę ,
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości