Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
#91
Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



#92
(14-07-2019, 04:04 PM)mjw napisał(a): Mógłbyś zmienić nazwę z OVH na EPG.OVH, bo wygląda jakby dostawcą był ovh.pl. Smile

Zrobione  Smile
#93
(29-06-2019, 09:42 AM)sky02 napisał(a): Epg przebudowane na 3 dniowe. Jak będą słowa krytyki, że za długo się wczytuje, wrócimy do 2 dni.

3 dni może i dobra sprawa ale jak wyżej. Ładuje się zdecydowanie za długo. Może by tak generować 2 pliki jeden 2 dniowy a drugi  3 dniowy?
#94
Witam Panowie, mój problem polega na tym, że obojętne skąd wezmę EPG czy to z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to i tak programy są rozjechane kompletnie.. a stream biorę z teleelevidenie, mogę podesłać playlistę no problem byle by mieć to tylko jakoś ogarnięte. Pozdrawiam i przepraszam jeśli w złym temacie piszę.
#95
(20-07-2019, 10:34 AM)patrick94 napisał(a): obojętne skąd wezmę EPG
a stream biorę z teleelevidenie

Jeszcze dopisz w jakiej aplikacji oglądasz, uruchamiasz tą "kombinację" lista m3u+EGP, pewnie to tylko kwestia poprawnych ustawień  [Obrazek: n010.gif]

Informacyjnie, niezobowiązująco, lista od Teleelevidenie+EGP od kultowego kodiwpigulce, w aplikacjach Perfect Player lub TiviMate IPTV Player spisuje się ŚWIETNIE [Obrazek: r010.gif]
#96
Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

 Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..
REKLAMA:



#97
(20-07-2019, 11:30 AM)patrick94 napisał(a): Oglądam na PC w Kodi z dodatkiem PVR IPTV Simple Client

 Perfect Player na PC coś nie bardzo chcę mi łapać moje listy z teleelevidenie.. nie wiem czy coś trzeba przerobić czy coś.. a ten drugi program jest tylko na androida..

Pewnie nie Polska lokalizacja i jest przesunięcie czasowe. Kolego musisz dodać lub ująć czas w programie, bo epg jest tworzone na czas Pl znaczy strefa 0 i w programie w zależności czy na zachód -1 czy na wschód +1 itd . Strefy czasowe. Pozdrawiam
#98
Ale tak jak pisałem mam rozjechane całe programy w sensie kanały a nie godziny.. np. do tvn turbo mam przypisany zupełnie inny program
#99
Aaa... Ja miałem podobną sytuację jak Ty gdy użyłem IPTV Merge do łączenia list i epg. Epg wyświetlało co chciało ba nawet opisy miałem w VOD 208 Smile . Odinstalowałem wyczyściłem IPTV wszystko ściągnąłem na nowo restart i wszystko wróciło do normy.
Ja wszystko mam dodane w jednej wtyczce tej simple iptv o której wspominałem.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości