Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
Nie. Bo sam Polsat nie wie co będzie tam puszczał i nie publikują epg do nich Smile Pozdrawiam.
REKLAMA:



Mam pytanie jak ogarnąć 5 dniowy timeshift dla tego EPG? Używam SIPTV. Wedle instrukcji:

Cytat:
  1. Include timeshift="1" attribute in your M3U playlist to add timeshift support for specific channel, where 1 is the number of days of timeshift available for the channel (it is 15 at the moment, but will match in future app versions). Please provide your own timeshift attribute by e-mail if you have it already implemented in your playlist.

Mógłby mi ktoś pomóc z implementacją tego do EPG ?
Posiadane boxy:

Nvidia Shield TV 2019 / Nvidia Shield 2017
Witaj. Spróbuj tych adresów epg:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
To jest epg archive -3 i +3 dni. Możesz jeszcze edytować swoją listę i wkleić to na początku

#EXTM3U x-tvg-url="http://epg.ovh/pl/plar.xml"


Nie wiem jaką masz listę, ale teleelevidenie timeshift="3" , plusx timeshift="5"
Pozdrawiam.
Posiadane boxy:

Nvidia Shield TV 2019 / Nvidia Shield 2017
Nie grzebać Smile Za 2 dni będziesz miał -5 i +3 . Ale czy Plusx to ogarnie to nie wiem, bo oficjalne obsługuje 3 dni archiwum. Niby ma timeshift="5" a jak jest naprawdę. Nie wiem nie testowałem. Ty nas tu poinformujesz za dwa dni Smile Pozdrawiam.
Czekam zatem!   Big Grin


Plusx oficjalnie ma napisane 5 dni Archive Smile
Posiadane boxy:

Nvidia Shield TV 2019 / Nvidia Shield 2017
REKLAMA:



Siemka. Szukam i szukam po necie. Nie mogę nigdzie znaleźć epg pod sky'a od teleelevidenie. Zna ktoś jakieś źródło?

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
Cześc Smile

w EPG jest parę niepoprawnych channel ID (według Rytec).
Np całe eleven sports jest dodane jako ElevenSport2/3/4.pl A powinno być Eleven Sports ... Mozna to tutaj zgłaszać czy macie do tego jakies narzędzie ?
Witaj @By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi. Mamy idetyczne xmltv_id="ElevenSports2.pl">Eleven Sports 2</channel> 
jak : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

<tv generator-info-name="Rytec" generator-info-url="https://forums.openpli.org">
</channel>

  <channel id="ElevenSports2.pl">

    <display-name lang="pl">Eleven Sports 2 HD</display-name>
  </channel>

xmltv_id ogólnie mamy parę, dostosowanych do dostawców jakich oni używają. Nie bazujemy tylko na tvg-name= ,lecz także na kilku tvg-id= 
I dlatego nasze epg jest takie elastyczne. 
Napisz do mnie na PW. Jaki masz problem i co tam Ci nie działa.
Obiecuję w miarę szybko postarać się pomóc Smile
Ps. Rytec nie jest normą, bo nie ma standardu w tym świecie. I tak prawidłowo zgłosiłaś. Enigma2, a te Kodi 15. Przecież jest nowsze. Dopiero teraz spostrzegłem. Pozdrawiam Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości