Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
(06-17-2018, 01:57 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Zapraszam do pomocy przy tworzeniu. Wink
EPG będzie ZAWSZE darmowe.

Witam.
Testuję i o dziwo DZIAŁA!!!  Cool
Odpowiedz
REKLAMA:

Cześć, nie działa dzisiaj - myślę, że to dlatego, że "onet pl" brakuje "s" z https - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa, ale kiedy wklejam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z twojego xml nie działa.
Odpowiedz
(07-25-2018, 10:56 AM)oolp napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa, ale kiedy wklejam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z twojego xml nie działa.

Już wszystko ok.  Pozdrawiam
Odpowiedz
(07-25-2018, 11:11 AM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. works, but when I paste By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. with your xml does not work.

Everything is ok. Best regardsI tak jest ... przepraszam jeśli to było coś na moim końcu!
Odpowiedz
Witam was serdecznie, mam pytanie czy loga kanałów nie mogą być większe? Niestety na m-TVGuide są mało czytelne i z daleka nie widać jaki to kanał.
Odpowiedz
(10-12-2018, 05:43 PM)biskupin1234@gmail.com napisał(a): Witam was serdecznie, mam pytanie czy loga kanałów nie mogą być większe? Niestety na m-TVGuide są mało czytelne i z daleka nie widać jaki to kanał.

Witam. Więc dokładnie o jakie loga chodzi  wyszczególnij i jak już stworzysz listę to prosimy podklej także zamienniki. Prosimy o to wszystkich użytkowników. Zamienniki tu wstaw. Zdajemy sobie sprawę, że są coraz dłuższe nazwy kanałów, a miejsca na pikony tyle samo. Szukamy grafika który się zmieści w tym małym prostokącie aby logo było czytelne. Pozdrawiam  Wink

Ps. Ale z nowymi pikonami to nie żart, jak ma być bardziej czytelnie to naprawdę zapaszmy.
Odpowiedz
REKLAMA:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości