Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
#11
Cześć, nie działa dzisiaj - myślę, że to dlatego, że "onet pl" brakuje "s" z https - By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa, ale kiedy wklejam By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. z twojego xml nie działa.
REKLAMA:



#12
(25-07-2018, 11:11 AM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. works, but when I paste By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. with your xml does not work.

Everything is ok. Best regardsI tak jest ... przepraszam jeśli to było coś na moim końcu!
#13
Witam was serdecznie, mam pytanie czy loga kanałów nie mogą być większe? Niestety na m-TVGuide są mało czytelne i z daleka nie widać jaki to kanał.
#14
Dla plusx w Perfect Player brakuje epg dla: BBC Brit HD, BBC First HD, BBB Lifestyle HD, Disney Channel HD, Superstacja, Trace Urban Wink
#15
(24-12-2018, 01:57 PM)farben napisał(a): Dla plusx w Perfect Player brakuje epg dla: BBC Brit HD, BBC First HD, BBB Lifestyle HD, Disney Channel HD, Superstacja, Trace Urban Wink

Witam. Czy znalazłeś sposób na epg aby był w całości po polsku w perfect player?
#16
Tak, jest aktualizacja epg, ma być ok dla Perfect Player Smile
REKLAMA:



#17
(25-12-2018, 10:41 AM)farben napisał(a): Tak, jest aktualizacja epg, ma być ok dla Perfect Player Smile

Ok widzę, że kilka kanałów jest uzupełnione, ale chodzi mi o to, że większość tytułów w przewodniku jest po angielsku. Też tak masz?
#18
Ja też tak mam w PP
#19
Ja mam po polsku.
#20
Witam. Ja proponuję dla androida użyć tego  programu jest lekki i ma optymalizację dla TV : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  
Jak Ktoś nie chce Kodi i denerwuje Perfect Player Smile . Pozdrawiam i Wesołych Świąt.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości