Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG od kodiwpigulce.pl
#21
(25-12-2018, 05:20 PM)farben napisał(a): Ja mam po polsku.

Jakie masz EPG?
REKLAMA:



#22
Zależy czasem epg z tej strony czasem swoje własne, ale oba mam po polsku obojętnie czy w Kodi czy w Perfect Player.
#23
EPG od kodiwpigulce.pl pracuje doskonale w kombinacji z m-TVGuide 8 na Amazon Firestick. Oglądam tylko program z WP Pilot w Hamburgu po legalu, bez zadnego vpn. Jestem bardzo zadowolony.

Wielki szacun i wielkie dzięki! 

Niestety na liście nie ma TVP Gdańsk i TravelXD HD. Czy da się coś zrobić?
#24


Podziękowali: panklexxx
#25
TVP Gdańsk nagle się znalazł na waszej liście EPG. Chyba ktoś z was pomógł...? Albo odpowiednie czyszczenie bazy danych... W każdym bądź razie Super!

PS: Używam Kodi 18 i oczywiście wtyczkę WP Pilot
#26
Witam jak Pan już zrobił listę m3u w WP pilot to proszę z tej listy dodać do ulubionych trawelxp  i tvp Gdańsk nie Gdansk będzie z ikoną oraz oczywiście inne kanały które są niewidoczne w m-tvguide np TVP Warszawa. W m-tvguide wystarczy je raz uruchomić a guide już sobie je zapamięta i potem można usunąć te kanały z ulubionych. To samo można zrobić z innymi listami. Pozdrawiam.

Podziękowali: panklexxx
REKLAMA:



#27
Witam
Strona EPG z logo i logo.zip itd. : By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
EPG :              By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
                      By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Szybsze EPG :  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
                      By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam

Podziękowali: kash18, HeavyNuts
#28
Genialna robota! Bardzo dziękuję za EPG Big Grin
Czy jest szansa na korektę kanałów FOX HD oraz FOX Comedy HD? W EPG wyświetla się jedynie opis, a tytuł jest taki generyczny oraz chyba przez to nie zaciąga się ikonka
#29
Dziękuje za zauważenie błędu. Poszła poprawka jutro po 7:30 powinno być prawidło . Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje. Proszę śmiało pisać jak coś nie funka Smile

Podziękowali: HeavyNuts
#30
Super. Powinieneś mieć jakąś opcje pod donejty Big Grin To mam jeszcze jedną rzecz, ale nie wykluczam że to problem u mnie w konfiguracji Kodi. Problem jest taki, że jak wrzucam loga kanałów do mnie na miboxa to niestety kodi ma problem z powiązaniem ich nazw, tzn FOX HD nie linkuje się z FOX+HD. Wszystko przez tego plusa, może da się do jakoś zmienić w ustawieniach? Ostatecznie przemianuje sobie pliki Big Grin

//Pliczki przemianowane i teraz hula aż miło. Jeżeli chodzi o FOX HD i FOX Comedy HD to aktualnie nie ma wcale EPG, ani tytułu odcinka, ani opisu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości