Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi w telefonie
#11
(04-04-2018, 05:56 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(04-04-2018, 05:32 PM)johns88 napisał(a): ale zauważam standardowe zachowanie ludzi a mianowicie :
nowy użytkownik 

A Ja zauważam, coś innego, równie standardowego...roszczeniową postawę nowego użytkownika...On pyta, on żąda, zero samodzielności, w sytuacji kiedy dostaje się czytelną sugestię, od czego zacząć...

johns88 napisał(a): Zamiast nabijać teraz milion postów w moim temacie wystarczy jedna prosta odpowiedź

Parafrazując...zamiast nabijać milion postów w swoim temacie, pisać bezsensowne odpowiedzi ,wystarczy jedna prosta czynność...lektura strony głównej, z minimalnym wysiłkiem nakierowanym na zrozumienie treści, w części dotyczących meritum przedmiotowego tematu...

johns88 napisał(a): proste pytanie "Czy jest sens się w to bawić i czy są polskie kanały ? "

Łopatologicznie, w wersji light..."tak, jest sens...tak, są polskie kanały"...[Obrazek: a025.gif]

Łonogrzmot z całym szacunkiem dla Ciebie, niczego nie żądam i gdybym nie szukał i nie próbował to bym nie prosił Was o pomoc. Oglądałem już filmiki na YT, próbowałem "kodi dla początkujących" ale jakiego repozytorium nie wpisuję to już albo nie działa albo jakieś błędy wyskakują. Widzę że to  się ciągle zmienia bo ciągle coś wyłączają lub tworzą nowe dlatego poprosiłem o pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
johns88 napisał(a):ale jakiego repozytorium nie wpisuję to już albo nie działa albo jakieś błędy wyskakują.

Pierwsze z "brzegu"...[Obrazek: strzalki70.gif]By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....postępując "krok po kroku", tak jak jest to opisane, też nie działa? [Obrazek: d030.gif]
Odpowiedz
#13
@Łonogrzmot (chyba najlepszy nick jaki widziałem a widziałem już wiele) - jemu chodzi o LivePolishTV - a takowego na chwilę obecną, które działa i nie powoduje kasacji systemu nie ma. Ale nie wytłumaczysz - podałem linka do przypiętego tematu gdzie są wszystkie informacje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Odpowiedz
#15
johns88 napisał(a):Pytałem czy są jakieś inne które działają i mają C+ i HBO

W domyśle, piszesz o oglądaniu za free?

W odniesieniu do HBO, bez problemu, jeśli nie jest, zbyt duża liczba użytkowników, lub przekroczony limit...[Obrazek: strzalki70.gif]By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować....czasami znajdziemy tam również działające HBO2...
Odpowiedz
#16
Nie pytałeś ani o HBO ani o C+. Co do tv... To po co tv, skoro mając np. incursion/fanfilm to ty sam decydujesz co i kiedy chcesz oglądać...
Natomiast jeśli koniecznie chcesz tv, to szukaj list iptv. Dobrze dzialajace są płatne. Darmowe raz działają raz nie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Filmy można oglądać z wtyczek jak incursion a do tv raczej sklaniał bym się do wizji, niedrogo prawie wszystkie kanały sportowe, informacyjne czy też dokumentalne. Nie brak chyba kupować iptv która bodajże kosztuje drożej.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
FanFilm Lite - 10000x lepszy od filmwebboster. Masz w polecanych artykułach na głównej stronie.
Dlaczego lepszy? Integracja z trakt co daje możliwość sledzenia nowych odcinków czy też oglądanie po kolei sezonów bez szukania, możliwość wykorzystania list imdb, wyszukuje w kilkunastu polskich serwisach, w tym Filmweb booster, możliwość tworzenia kolekcji w trakt lub lokalnie w bibliotece... Itp itd.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#20
Dzieki fajna ta wtyczka. A czy da sie jakoś ograniczyc wyszukiwanie do filmów 480p lub nawet 360p? Mam ograniczone lacze na telefonie i nie potrzeba mi filmow HD ale ciezko trafic na takie slabszej jakosci. Drugie pytanie to czy jest mozliwosc odtwarzania z predkoscia x1,5?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości