Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - źródła real debrid są odrzucane
#1
Witam od wczoraj mam nastepujacy problem ktory polega na tym ze w mojej wlasnej sieci wi fi w domu wyszukujac zrodla premium za pomoca wtyczki przykladowo fan film wszystkie zrodla premium sa odrzucane. W sensie takim ze wyszukuje zrodla i sa na liscie ale dajac przycisk play przeskakuje do nastepnego i nastepnego i az do samego konca listy a kiedy natrafi na "zwykle" zrodlo nie bedace premium to odpala film. Na tym nie koniec dziwnych zjawisk bo zrobilem eksperyment i zrobilem wi fi z telefonu komorkowego i polaczylem mojego mi boxa z ta siecia i ku mojemu zdziwieniu bedac polaczonym z ta siecia zrodla premium odpala. Czy w zwiazku z tym moze byc taka sytuacja ze dostawca internetu zablokowal mi zrodla premium? I jesli tak to w takim razie czemu nie zablokowal mi "zwyklych" zrodel? Jakim cudem jest w stanie wyegzekwować jedne od drugich? I tak tak problem jest nie tylko na mi boxie ale na laptopie tez sprawdzalem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Zainstaluj naszą wtyczkę do RD i zobacz czy źródła się odpalają.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Zainstalowałem i w waszej wtyczce ten sam problem. Jak łącze się przez moje domowe wi fi od mojego lokalnego dostawcy to nie chce odpalić żadnego źródła (nawet z poziomu przeglądarki internetowej chce odpalić w REAL DEBRID PLAYERZE i nie działa). A jak odpale sobie neta z telefonu w którym mam siec PLAY to jest okej i wszystko działa. Wygląda mi to jakby rzeczywiście real debrid został zablokowany przez dostawce internetu...ale na jakiej podstawie i jak?
EDIT:
Znalazłem taką strone By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
I tutaj będąc połączonym z moją domową siecią takie info się pojawiło:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
natomiast będąc połączonym z PLAY jest taka: Your ISP IP address is not blocked on our website. Your ISP seems to be Play
Odpowiedz
#4
W takim razie kontaktuj się z RD bo z jakiegoś powodu twoje IP czy host dostawcy ma bana u nich. Spokojnie odblokują dostęp, miałem taką sytuacje kiedyś.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
A jestes pewien ze to nie jest w odwrotna strone ze to moj dostawca zbanowal albo zablokowal cale real debrid?
Odpowiedz
#6
Jeśli dostawca by zbanował ich domene to byś nie miał dostępu nawet do ich strony. Więc to oni (RD) blokują dostęp.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A jest mozliwosc ze to ja osobiscie zostalem zbanowany? Tak sobie staram siegnac pamiecia i bylem ostatnio za granica i ogladalem wideo przez real debrid i mozliwe ze moj genialny brat mogl przypadkowo ogladac w tym samym czasie cos w domu mimo moich ostrzeżeń. Chyba ze jesli dostajesz bana osobiscie to inaczej jest to przedstawiane? Np w formie ostrzezenia mailowego nie powinno byc?
Odpowiedz
#8
Raczej nie, jakbyś dostał bana za używanie konta niezgodnie z regulaminem to by Ci konto zbanowali, a nie dostęp z innego ISP.
Napisz do nich, że masz taki komunikat jak na screenshocie. Powinni Ci odblokować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Witam

Jakiś czas temu miałem podobny problem. Pomogła mi aktualizacja urlresolver z dodatku od tvaddons i wyłączenie automatycznych aktualizacji. Także zauważyłem że czasami VPN robił mi figle. Kiedy miałem ustawiony VPN na niewłaściwy serwer to też zdarzało się że przeskakiwało przez wszystkie premium linki.
Mam nadzieję że to pomoze.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#10
@Obiratio jaki jest sensu używać VPN z RD jeśli można włączyć funkcje https u nich? I tak ISP nie wyśledzi co pobierasz/streamujesz po https.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości