Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm + RealDebrid - w zasadzie nic nie działa
#1
Cześć i Czołem,

od jakiś 3-4 dni zauważyłem duże problemy z działaniem FanFilm zarowno dla linków z realdebrid (tak mam aktywne konto) jak i dla tych spoza RD - w zasadzie przy dobrych wiatrach odpala się 1 na 10 a i to często się "wywala" albo niemiłosiernie tnie - net w tym czasie działa zupełnie poprawnie.

sprzęt to OSMC na RBPi2

wtyczka aktualna i url resolver też..

Czyściłem cache, rebootowałem itd...bez zmian
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Cache czyściłeś w kodi czy w FanFilm czy też w resolverze? W fanfilm wejdź w narzędzia i następnie: Wyczyść źródła i wyczyść cache.
W ustawienia - dodatki - zarządzaj zależnościami znajdź resolveurl i w jego opcjach zrób reset function cache (a najlepiej wyłączyć w ogóle)
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Robiłem tylko w samym fanfilm - sprawdzę dziś/jutro jeszcze w resolverze! Dzięki! Tomek
Odpowiedz
#4
Mam ten sam problem.
W poniedziałek oglądałem Pitbull. Ostatni pies - nie było żadnego problemu
We wtorek chciałem dokończyć i już jest problem.

Cache Fanfilm i ResolverURL czyściłem - nadal jest problem
Usunałem Fanfilm i ResolverURL (musiałem wywalić milion wtyczek bo był w zależnościach) po czym zainstalowałem wszystko od nowa - nadal jest problem
Zainstalowałem świeże Kodi - nadal jest problem
Na świeżym Kodi zainstalowałem CherryTV - dokładnie takie same objawy

Brak pomysłów Sad
Odpowiedz
#5
Ja się przerzuciłem na 13clowns - bo fanfilm na dziś jest dla mnie bezużyteczny :/
Odpowiedz
#6
@czuczer - to dziwne - bo dla filmów PL to fanfilm ma nowsze scrapery do polskich stron niż 13clowns - który ma nowsze dla filmów EN.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ale tam na pewno nie ma wersji z polskim lektorem, więc nie porównujmy tych dwóch wtyczek.
Jeżeli komuś nie zależy na polskim lektorze, to różnych wtyczek w których mamy więcej źródeł i w lepszej jakości
jest mnóstwo.
Większości osób używających FanFilm zależy jednak na źródłach z polskim lektorem, a innych wtyczek spełniających ten wymóg lepszych nie ma.
Na razie z RD da się jeszcze bez problemu znaleźć w FanFilm źródła z PL lektorem, ale nie wiem co będzie za jakiś czas.
Odpowiedz
#8
(13-02-2019, 12:35 PM)@Tomek  - bardzo możliwe - my teraz jedziemy 6 sezon Chicago Fire i problemy pojawiły się od mniej więcej 5 sezonu. Aczkolwiek chciałem odpalić "Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć 2" i też mi FanFilm poległ - leci przez 15-20 linków i nic (a konto RD mam aktywne bo w 13C działa ) Tomek napisał(a): @czuczer - to dziwne - bo dla filmów PL to fanfilm ma nowsze scrapery do polskich stron niż 13clowns - który ma nowsze dla filmów EN.
Odpowiedz
#9
Witam. Mam problem z FanFilm, nie mogę oznaczyć filmu jako obejrzany. Natomiast przy użyciu opcji "obejrzane w FanFilm" pojawia się kółko które kręci się w nieskończoność wieszając Kodi. Z góry dziękuję za próbę pomocy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości