Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie działa goldvod co zrobić
#11
Dla mnie to filozofia i to duża W ogóle się nie znam na informatyce
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
podpinam się do starego tematu....
wykupiłem premium. Na kodi nie działa w ogóle.... na laptopie ciągle kręci się kółko ładowania obrazu... - i tak na każdym z kanałów.
Napisałem do supportu puki co cisza...
internet 40mega

czy ktoś wie jak to naprawić ?


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Odpowiedz
#14
dzięki za odpowiedź....czyli nie działa globalnie nie tylko u mnie na laptopie/kodi....

grubsza sprawa....
Odpowiedz
#15
(04-02-2019, 02:25 PM)sapil napisał(a): grubsza sprawa....

Pojęcie względne, ot jakieś zawirowania techniczne, góra kilka dni i wszystko będzie good, tak jak już pisałem otrzymamy "rekompensatę"...to porządna "firma" [Obrazek: a010.gif]
Odpowiedz
#16
patrol69 napisał(a):Dokładnie, u mnie również po aktualizacji przestała działać. Da się coś zrobić  czy pozostaje czekać?

@patrol69  Zachować spokój, nie panikować, nie ewakuować się, pozostać w bezpiecznym miejscu, unikać otwartych przestrzeni, oraz wysokich drzew [Obrazek: e020.gif]

Ale w ramach "czekania" pisać, pisać i jeszcze raz pisać, o problemie po aktualizacji do Kodi18...[Obrazek: p020.gif]

Adres kontaktowy: kontakt@goldvod.com
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
jon1022 napisał(a):Podpowiem ci tylko że we wtyczce m-TVGuide goldvod działa

Genialne w swojej prostocie, działa nomen omen jak złoto, dzięki [Obrazek: a075.gif]

Co nie zmienia faktu, iż wszyscy zainteresowani z utęsknieniem czekają na nową, działającą wtyczkę od GoldVod, dedykowaną do Kodi18 [Obrazek: a035.gif]
Odpowiedz
#18
To nie tylko Goldvod, bo u mnie również Wizja, FilmanTV, Filman.cc z repo mbebe (na razie tyle zauważyłem)
Zaktualizowalam Kodi z 17.6 do 18 w sklepie Play
Czy ktoś aktualizował do 18 nie w sklepie i ma tak samo?
Odpowiedz
#19
(12-02-2019, 05:51 PM)mirsiek napisał(a): To nie tylko Goldvod, bo u mnie również Wizja, FilmanTV, Filman.cc

Otrzymałem odpowiedź od Gold-a..."stara" wtyczka jest nie kompatybilna z Kodi18, stąd nie możność poprawnego działania...nowa wtyczka się robi [Obrazek: k055.gif]

Być może, analogiczna sytuacja jest z wymienionymi przez Ciebie serwisami, także don't stres [Obrazek: f030.gif]
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości