Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MiBox 3s
#11
Czy da się na stronie głównej wykonać dodatkowe dwie podstrony z aplikacjami - aby były oddzielone tak aby powstał dział wideo i muzyka ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
zaktualizowałem boxa do Oreo. Zrywa mi co chwile połączenie Wi-Fi. Macie podobne objawy?
Odpowiedz
#13
(26-06-2018, 10:21 PM)kamilantek napisał(a): zaktualizowałem boxa do Oreo. Zrywa mi co chwile połączenie Wi-Fi. Macie podobne objawy?

Mam niestety to samo. Być może pomoże ręczne ustawienie IP, ale musze się dorwać do routera i dzisiaj już mi się nie chce. Sad
Ja jestem troche zdegustowany, wcześniej działało to bez problemu, włączałeś i już, nawet o tym nie myslałeś, a teraz jakieś bóle, ciężko sprawdzić jak inne rzeczy działają, jeśli jest problem z podłączeniem się do wi-fi/netu.
Odpowiedz
#14
Ja zrobiłem full wipe i działa ok
Odpowiedz
#15
(27-06-2018, 06:49 AM)kash18 napisał(a): Ja zrobiłem full wipe i działa ok

w sensie że zresetowałeś boxa do ustawien fabrycznych?
Odpowiedz
#16
hmm u mnie wifi bez zmian, trochę to dziwne, że jedni mają problem drudzy nie? Może też dlatego, że mam połączone na 5GHz?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(27-06-2018, 06:42 PM)mjw napisał(a): hmm u mnie wifi bez zmian, trochę to dziwne, że jedni mają problem drudzy nie? Może też dlatego, że mam połączone na 5GHz?

Też tak u mnie jest ustawione, i działa wszystko, choć mam wrażenie (przepuszczam), że zmienił się głos w soundbarze
Odpowiedz
#18
Chyba nie dziala wydawanie komend głosowo. Albo sobie to gdzieś wyłączyłem. Sprawdzicie?

Wysłane z mojego SGP621 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
@ddarek65 ktoś pisał, że mu też nie działało i 2 razy musiał restartować boxa aby zadziałało znów.
@pitt u mnie na liście DHCP nazywa się "Unknown" Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości