Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja TV XBOX ONE problem
#1
Witajcie, mam problem z wtyczką kodiver dla Wizji TV. Przez pół roku działała bardzo dobrze, natomiast od kilku dni nie działa, a mianowicie kiedy wybieram jakiś program wyświetla się proszę czekać dłuższą chwilę i nic się dalej nie dzieje. Wywalałem Kodi z konsoli, instalowałem ponownie, instalowałem dodatek i dalej to samo. Na serwisie Wizja TV wszystko dobrze odbiera, ale przez kodi nie. Konto premium na Wizji TV posiadam i jest ważne..  Proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak to naprawić.
Dodam też że na komputerze działa normalnie. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(26-06-2018, 06:13 PM)guttivr6 napisał(a): Witajcie, mam problem z wtyczką kodiver dla Wizji TV. Przez pół roku działała bardzo dobrze, natomiast od kilku dni nie działa, a mianowicie kiedy wybieram jakiś program wyświetla się proszę czekać dłuższą chwilę i nic się dalej nie dzieje. Wywalałem Kodi z konsoli, instalowałem ponownie, instalowałem dodatek i dalej to samo. Na serwisie Wizja TV wszystko dobrze odbiera, ale przez kodi nie. Konto premium na Wizji TV posiadam i jest ważne..  Proszę o pomoc jeśli ktoś wie jak to naprawić.
Dodam też że na komputerze działa normalnie.  Pozdrawiam

Dodam też że kombinowałem teraz przy liście kanałów i na chwile właczył się nawet jakiś ale po chwili wywaliło całą listę i po resecie kodi zabawa zaczyna się od nowa.. Pomóżcie coś Sad
Odpowiedz
#3
Logi pokaż.
Odpowiedz
#4
Hey u mnie jest ten sam problem od niedzieli, instalowałem od nowa kodi,resetowalem konsole i jest to samo znaczy sie przy wlaczaniu kanału kreci sie kolko tak jak by wczytywał się program i do tego miga obraz następnie wychodzi do listy z kanałami. dodam ze na innych urządzeniach na których mam kodi wizja działa poprawnie.
Odpowiedz
#5
(26-06-2018, 07:50 PM)godzina1522 napisał(a): Logi pokaż.

Podpowiedz co to takiego?
Odpowiedz
#6
Potwierdzam jest jakiś problem z wtyczką kodiver.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Jest na to sposób który u niektórych działa a np: u mnie nie.. podczas krecenia ,,proszę czekać,, nacisnąc trzeba na kontrolerze b i a.. u mnie zaczyna odtwarzać ale zaraz wywala cała wtyczkę...
Odpowiedz
#8
sprawdźcie tą wtyczkę:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wink
Odpowiedz
#9
@GalAnonim to twoje dzielo? Big Grin smiga
Odpowiedz
#10
Wink 
(12-07-2018, 09:56 AM)gzenio22 napisał(a): @GalAnonim to twoje dzielo? Big Grin smiga

Może tak, może nie, kto to wie..  Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości