Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmbox Live
Dziala wszystko co dzialac powinno.

Wtyczka wymaga konta premium oraz inputstream.adaptive.

[Obrazek: fb1.png]

[Obrazek: fb2.png]

[Obrazek: fb11.png]

[Obrazek: fb5.png]

[Obrazek: fb6.png]

[Obrazek: fb8.png]

[Obrazek: fb9.png]

[Obrazek: fb14.png]

[Obrazek: fb13.png]

[Obrazek: fb12.png]

Podziękowali: mjw, _moi_, kopernik1983, kash18

Załączone pliki
.zip   plugin.video.filmboxlive-1.0.0.zip (Rozmiar: 27.62 KB / Pobrań: 10)
Odpowiedz
REKLAMA:

Witaj
dzięki zrobiłeś super robotę wszystko chodzi super oprócz jednego w filmboxie jest jeszcze jedna opcja która sie nie otwiera. Wchodzisz w wyszukiwanie filmów i seriali wpisz UHD i pokazują ci sie filmy w 4K zobacz ile jest filmów lecz żaden nie chodzi natomiast w filmox live chodza wszystkie ta funkcja jest ukryta dla przecietnych uzytkowników ale jak ktoś wie o niej to ogląda filmy w 4K. Dobrze by było aby uruchomic te filmy.
Pozdrawiam  Smile
Odpowiedz
Super robota. A z tym UHD to faktycznie jest jak kolega wyżej pisze ja nawet nie wiedziałem że są filmy w UHD Big Grin
Odpowiedz
dobrze by było aby sie otwierały filmy w UHD
Odpowiedz
Dodano do repozytorium: http://repo.kodiwpigulce.pl
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!

Odpowiedz
(06-27-2018, 01:20 PM)sapone17 napisał(a): dobrze by było aby sie otwierały filmy w UHD

Faktycznie jest taka ukryta kategoria, udalo mi sie uruchomic stream. Jak bede mial chwile czasu to zrobie update Big Grin

[Obrazek: fb10.png]
Odpowiedz
REKLAMA:

(06-27-2018, 03:26 PM)c0d34fun napisał(a):
(06-27-2018, 01:20 PM)sapone17 napisał(a): dobrze by było aby sie otwierały filmy w UHD

Faktycznie jest taka ukryta kategoria, udalo mi sie uruchomic stream. Jak bede mial chwile czasu to zrobie update Big Grin

Kiedy mozna sie spodziewac nowej wersji ? Smile

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Wersja 1.0 :
- dodana kategoria UHD
- kategorie posortowane alfabetycznie
- dodane brakujace informacje meta
- mozliwosc przelaczenia na inne typy wyswietlania
Odpowiedz
szacun Tongue UHD śmiga pięknie choć te całe 4K to taki pic na wode, bitrate average ~5,5 Mbps na przykładowym filmie sława UHD.
Może faktycznie było to celowe działanie żeby ukryć te całe 4K Big Grin  ale nie ma co marudzić tylko patrzeć co jest...
Odpowiedz
Nazwa pliku np. dla "CZAROWNIK I BIAŁY WĄŻ UHD" sugeruje, ze to ma byc 15Mbps (HEVC_15Mbps-muxedAC3) Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości