Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z kodi
#1
Witam. W związku z tym że nie ma u mnie w domu możliwości podłączenia satelity, ani kablówki a chciałbym mieć więcej kanałów jestem zmuszony skorzystać z kodi. Chcę kupić jakiegoś boxa z androidem pod telewizor. W związku z tym, że dopiero wchodzę w ten świat mam do was kilka pytań.

1.Chciałbym normalnie na tym boxie oglądać telewizje Canal+, Filmbox, Domo+, Discovery itp.
2.Chciałbym, żeby było to legalnie. Nie chcę mieć z tego konsekwencji prawnych.
3.Fajnie by było zmieniać kanały pilotem jak na normalnym dekoderze ale nie musi być. To tak piszę jak by była taka możliwość ale nie jest to konieczne.
4.Może być płatna.

Co powinienem zrobić z jakich wtyczek korzystać aby było to legalne i nie było P2P?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To nie Kodi, a kup sobie Player+ BOX. Tam masz wszystko legalne.
Jeśli interesuje cię odbiór TV przez internet to też nie koniecznie kodi, wystarczy Android TV i Player+ lub IPLA lub WP pilot lub PlayNOW musisz porównać ofertę.
Odpowiedz
#3
(04-07-2018, 06:27 AM)ghost12 napisał(a): To nie Kodi, a kup sobie Player+ BOX. Tam masz wszystko legalne.
Jeśli interesuje cię odbiór TV przez internet to też nie koniecznie kodi, wystarczy Android TV i Player+ lub IPLA lub WP pilot lub PlayNOW musisz porównać ofertę.

Wiem. Jednak ipla czy wp pilot mają ubogą ofertę programów. a ja bym chciał odpowiednik ilości kanałów NC+ tylko przez internet a słyszałem że do kodi można właśnie zainstalować wtyczki i wszystkie te kanały odbierać Smile

(04-07-2018, 07:20 AM)czwartacztery napisał(a):
(04-07-2018, 06:27 AM)ghost12 napisał(a): To nie Kodi, a kup sobie Player+ BOX. Tam masz wszystko legalne.
Jeśli interesuje cię odbiór TV przez internet to też nie koniecznie kodi, wystarczy Android TV i Player+ lub IPLA lub WP pilot lub PlayNOW musisz porównać ofertę.

Wiem. Jednak ipla czy wp pilot mają ubogą ofertę programów. a ja bym chciał odpowiednik ilości kanałów NC+ tylko przez internet a słyszałem że do kodi można właśnie zainstalować wtyczki i wszystkie te kanały odbierać Smile Więc w jaki sposób to zrobić
Odpowiedz
#4
Jak napisałem Player+BOX By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.. Jeśli chcesz więcej kanałów to możesz jeszcze podpisać umowę z cyfrowym polsatem lub z nc+ aby móc korzystać z ich serwisów streamingowych CP GO lub NC+GO. Niestety nie ma do nich dedykowanych apek pod tv ani wtyczek do kodi.

Owszem Kodi pozwala zainstalować wtyczki, zresztą tak samo jak android czy android tv odpowiednie apki. Jednakże:
"2.Chciałbym, żeby było to legalnie. Nie chcę mieć z tego konsekwencji prawnych." praktycznie wyklucza inne możliwości. Tzn w tego co się orientuje samo oglądanie treści przez internet w polskim prawie jest dozwolone, ale ciężko powiedzieć żeby ci inni nadawcy byli legalni.

Na forum cvxcvx możesz sobie poczytać o tych innych nadawcach.
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Nie są P2P. Ale i tak najbezpieczniej jest używać listy m3u od takiego dostawcy w kodi we wtyczce PVR IPTV simple client, lub w jakiejś androidowej apce do obsługi IPTV, wtedy będziesz mieć pewność że żadnego P2P nie będzie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(06-07-2018, 08:21 AM)ghost12 napisał(a): Nie są P2P. Ale i tak najbezpieczniej jest używać listy m3u od takiego dostawcy w kodi we wtyczce PVR IPTV simple client, lub w jakiejś androidowej apce do obsługi IPTV, wtedy będziesz mieć pewność że żadnego P2P nie będzie.

W takim razie
1.Czy mógłbyś podesłać link z yt jak to wgrać?
2.Jakie jest ryzyko używania tego o czym mówisz?
3.Czy będą tam wszystkie kanały z satelity?

Dziękuję i pozdrawiam Big Grin
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości