Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix [HD] [UHD] [UHD 5.1] L1 - L3
#1
Jak w temacie kilka wersji do testów nie każde urządzenie zadziała testowane na Android x86 PC 



Wersja Sklep 

[Obrazek: 9f89ae913284584.png]

Wersja HD

[Obrazek: 108dd4913284554.png]

Wersja UHD

[Obrazek: 77777f913284774.png]


Wersja UHD 5.1 NIE WSZYSTKIE SOUND BAR

[Obrazek: 86349f913284644.png]

Do przetestowanie więc nie pisać nie działa czy działa ,sprawdziłem obraz jest bardzo zróżnicowany na kazdej wersji
nie wydaje mi się aby to było więcej niż 720p ale to i tak o wiele więcej niż miałem ze sklepu google


Podziękowali: mjw, kopernik1983
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
U mnie na urządzeniu Beelink GS1 z Widevine L3 apki dają max 480p. Chyba przeskoczenie braku odpowiedniego DRM nie jest możliwe.
Przy okazji zawsze można sobie odpalić testowy filmik aby zobaczyć jaką rozdzielczość pociągnie: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Tak jak pisałem nie kazdy sprzęt ale czasem przewinięcie filmu w przód i powrót pomaga wymusic lepszy bitrate,osobiscie po odpaleniu DRM Info mam czysto ani L1 ani L3 nic nie mam wspierane a działa dobrze chyba L1 i tu nie tylko drm gra role oni robią to trochę psychicznie pomylenie po wykryciu sprzętu są przypisywane streamy o lepszej lub gorszej jakosci.

To samo mam w przeglądarce musze wymuszac HD 1920x1080 poprzez dodatek i ręcznym zwiększemiu bitrate

Zaraz po odpaleniu w przeglądarce.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pomoc Ręczna:


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Po zastosowaniu: czasem tez wymaga przewinięcia filmu/serialu


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.



Oni po prostu oszukują jawnie użytkowników i tyle.

Video jak to wygląda na moim dziadku 


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Netflix w FHD oficjalnie wspiera tylko przeglądarkę EDGE. Odpaliłem też na Mibox4, dalej tylko 480p. Dla mnie to jakieś jaja bo powinno normalnie chodzić w pełnym FHD bez łaski...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
w ustawieniach aplikacji oczywiscie przestawiasz najlepszą jakość i tak dalej

sprawdź inne one nie są takie same 2 z nich mają usunięte sprawdzanie sprzętu ale nie pamiętam jakie mi na boxie działa dobrze chyba L1 na telefonie Huawei juz nie dziala tak dobrze instalowałem inna wersje a na Galaxy S6 Edge całkiem inna do tego musiałem z systemu usunąć liboemcrypto.so bo waliły wszystkie błedami 00 coś tam...

Czy to te modyfikowane wersje ci źle działają ? czy te sklepowe tak samo?
Odpowiedz
#6
No niestety walą w bambuko jak nic. Tyle tylko ze zapominają poinformawać swoich klientów o tym przed wyborem pakietu. Potrzeba nie lada wysiłku zeby doszukać się głupiego info np o tym ze przegladarka wspierana z FHD to tylko edge i safari bodaj na maca. A człowiek głupi bo bierze pakiet FHD a tu zonk. A dostaje w zamian SD.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w sumie jak by ktoś chciał i korzysta z przeglądarek Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Mam pytanie. Co dokładnie daje ta wersja netflixa? Czym się różni od oficjalnej? Czy ktoś testował na Nvidia Shield TV? No i najważniejsze pytanie do twórcy Jaca. Czy w takiej przerobionej wersji był byś w stanie wprowadzić do tego dodatku opcję której niema w oficjalnej wersji czyli "Auto Refresh Rate". Netflix olewa ludzi z Europy i nie wprowadza tak potrzebnej funkcji do swojego programu. Może tu się znajdzie ktoś kto taką opcję będzie umiał dodać?
Ludzie ze wschodu zrobili Smart Youtube przerobioną aplikację pod androida z opcja Auto Refresh Rate. Na stronie ich nawet piszę jaki wpis dodali żeby uzyskać działającą dobrze funkcję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości