Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi w UK
#1
Rainbow 
Dzień dobry. Witam wszystkich użytkowników forum. 

Od czytania artykułów w Internecie i na kliku forach już mam mętlik w głowie.  Dlatego proszę o pomoc w złożeniu swojego pierwszego centrum dowodzenia w UK :Smile

Ale od początku. Mieszkam w Edinburghu(UK) Przeprowadziłem się do nowego bloku, w którym nie można lokować talerzy sat na zewnatrz ( walory estetyczne bloku) Więc jestem zmuszony teraz oglądać  polska tv która mnie interesuje na laptopie. Nie jest to to przyjemne ani wygodne. Poczytałem jakie mam możliwości. I mam kilka pytań z którymi sobie nie radzę. 

1. Kupić tv samsunga lub lg ze smartem koszt 42cal ok 500funtów + aplikacje smart iptv , jest to najdroższe rozwiązanie bo muszę kupić nowy tv ze smartem. Czy są jakieś stony/osoby  godne zaufanie które udostępniają kanały iptv oczywiście płatne. Jak ktoś udostępnia dużo kanałów w dobrej jakości , jestem wstanie zapłacić za usługę. 

2. Kupić jakiś telewizor (niemarkowy) 42 cale (300funtów) + tv smart box i bawić się z kodi. Czy są aplikacje na kodi które pozwalają w jedym miejscu (płatnie) oglądać wszystkie programy telewizjne.  Chodzi mi o to że np. Oglądam weeb.tv program tvp1 i chce sobie przelączyć  na sport na canal + , ale na weeb.tv nie ma canal + , więc muszę wyjść z wtyczki weeb.tv  i zalagować się na telewizjada bo tam jest canal +  

Chodzi o wygodę oglądania. 
Dziękuje za pomoc. 
Janek
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@Janek ja wychodzę z założenia, że lepiej kupić zewnętrzne urządzenie doKodi niż korzystać ze smarta wbudowanego w TV. Większe możliwości. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Wiem że boxy to już centrum rozrywki Smile Ale dla mnie wygoda działania jest priorytetowa. Żeby oglądało się jak na "satelicie" przez jakiegoś przełączania, zacinania co chwile , bugowania Smile
Odpowiedz
#4
T bierz coś z AndroidTV. Mi Box czy Nvidia shield Wink

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Kodi i m-TVguide wydaje mi się że ona zaczytuje listy z serwisów jakieś ustawisz w konfiguracji. Ja używam tylko z wizjaTV. Ustawiasz odpowiednią skórę i wygląda jak Polsat cyfrowy albo NC+. Do tego jakiś pilot ja używam Rii mini i25 i masz coś jak dekoder Smile[Obrazek: 9431a39141ff2ba31237d1b3625e7d24.jpg][Obrazek: 4cd13cbb4af37f178c589fe1d820a4cf.jpg]

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości