Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Strona główna KODI
#1
Czy jest możliwość utworzenia strony głównej z samymi wtyczkami "wideo" (te zainstalowane przez użytkownika) zaraz po uruchomieniu Kodi 18 ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Tak, ale musisz zmienić skórkę na taką która to obsługuje. Osobiście używam Xonfuence, posiada bardzo duże możliwości konfiguracji m.in. dodanie wtyczek czy skrótów na ekran główny.
Odpowiedz
#3
Ja mam zrobione na mi box przy pomocy skóry Aeon Nox w ten sposób. [Obrazek: c5c4b706ac4320dd8a3ce20c16646447.jpg][Obrazek: c7146651f8d74f9535fe35d12104586f.jpg][Obrazek: beaf4b129cfd711980288ce8183e026f.jpg][Obrazek: e2eb244b4f7ce76efc382f1965480de1.jpg]

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
I na Xonfuence uzyskamy bardzo podobny efekt (oczywiście po ustawieniu tapet itd.)
Odpowiedz
#5
Dzięki za propozycje Smile

Czy da się w wersji Kodi 18 Alpha zainstalować te skórki, bo u mnie wyświetla napis "nieudana instalacja dodatku" ?
Tak przy każdej skórce informacja się pojawia. Mam włączoną możliwość instalowania z obcych źródeł różnego rodzaju wtyczki, dodatki itp.

Nie ma z tym problemu przy wersji Kodi 17.6
Czy trzeba powrócić do poprzedniej wersji Kodi, zainstalować kilka skórek i ponownie zainstalować wersję 18, będzie działać?
Odpowiedz
#6
Skórki są robione pod konkretne wersje Kodi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
jezeli edytujesz i zmienisz w skinie addon.xml  jedną linijkę to zainstalujesz skina z 17 na 18

Tak wygląda w kodi 18
<import addon="xbmc.gui" version="5.13.0"/>


Tak wygląda w kodi 17
<import addon="xbmc.gui" version="5.12.0"/>

zamień tylko gui version z 12 na 13 , ale raczej na 100% nie wszystko będzie działać poprawnie............

skin.xonfluence Kodi 18
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
W chwili obecnej korzystam z poleconej przez Ciebie skórki.

Źródło skórki, której nie trzeba edytować dla Kodi 18
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości