Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm (Problem z Trakt)
#31
No jak się nie da. Ja mam część filmów z fanfilma, część mam z segos ręcznie poustawiane, część z CDA.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Ok - chyba wiem o co ci chodzi - masz już w filmy w biliotece i chcesz żeby część z nich była przez inną wtyczkę - tak się nie da - musiałbyś wywalić je z biblioteki i wrzucić do odrębnego katalogu...
Ale... ale jest coś takiego jak openmeta
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Umożliwia połączenie z kontem trakt, przeglądanie filmów i otwieranie ich (a właściwie wyszukiwanie) w kilku wtyczkach. Do wtyczek muszą być odpowiednie pliki... @mjw - gdzieś wrzucałeś chyba do FanFilmu? Do Exodus redux, 13clowns pewnie są w domyśle.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Dodane FanFilm do OpenMeta, wystarczyć wkleić link w ustawieniach wtyczki.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Ja odnośnie problemów z Trakt, bo również takowe mam.
Mam zainstalowane Cherry Tv, w nim zalogowany jestem we wtyczce Trakt, a także mam powiązane konto Trakt w FanFilm. Niestety po obejrzeniu odcinka serialu nie zaznacza mi go jako obejrzanego i przy ponownym wejściu do - "Moje seriale - postęp", nadal pokazuje mi stare odcinki które już obejrzałem.
Mam zaznaczone w FanFilm odświeżanie po zakończeniu oglądania, po uruchomieniu Kodi oraz co 1 godzinę, jednak nic to nie daje. Muszę ręcznie zaznaczać obejrzenie danego odcinka, przez przytrzymanie "Ok" i wybranie oznacz jako obejrzane w Trakt, ale nawet to czasem nie działa.
Czy ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć, co i gdzie jeszcze muszę zrobić, aby działało to właściwie?
Odpowiedz
#35
Czasem się trakt zacina - spróbuj na nowo powiązac konto, lub starą sprawdzoną metodą - na swoim koncie trakt.tv dodaj/usuń jakiś film i na nowo autoryzuj konto. Czasem pomaga
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości